telefon kalkulator

ATG

ATG – rękawice robocze przedłużeniem technologii

Markę ATG od ponad 30 lat cechuje otwartość do wdrażania innowacji i produkcja wyrobów najwyższej jakości. W tym celu każdego dnia produkują, udoskonalają i projektują rękawice robocze, które mają pełnić przedłużenie ludzkiej dłoni. Rozwój każdego dnia to pewność, że klient otrzymuje produkt najwyższej jakości.

ATG oferuje takie rodzaje rękawic roboczych jak:

 • rękawice antyprzecięciowe – jest to idealny wybór dla osób, które pracują w miejscach narażonych na urazy rąk spowodowanymi przecięciem. Dobrymi przykładami są modele 34-450 LP czy 34-304.
 • rękawice termiczne – gwarantują ochronę rąk podczas pracy w bardzo wysokiej temperaturze. ATG poleca modele 30-201 czy 34-924.
 • rękawice olejoodporne – charakteryzują się doskonałą odpornością na działanie olejów mineralnych i innych cieczy. Sprawdzone pod tym kątem są modele 56-424 i 24-186.

Nie są to wyłączne zastosowania rękawic roboczych od ATG. Spełniają one przeróżne funkcje. Poznaj je już dziś i dobierz produkt idealny do Twoich potrzeb!

Rękawice robocze do różnych prac – poznaj markę ATG!

Lankijska marka produkująca rękawice robocze – ATG wie, że produkt produktowi nierówny. Wszystko sprowadza się do jego zastosowania. Jeśli jest on niedopasowany do warunków pracy – będzie on nieefektywny i nieskuteczny. Dlatego warto poznać zastosowane technologie z miejscem, aby zmaksymalizować korzyści z użycia idealnej rękawicy roboczej.

Prezentujemy cztery wybrane modele od ATG, które są przeznaczone dla różnych sektorów gospodarczych:

MAXIFLEX ENDURANCE 34-847

Rękawice samochodowe MaxiFlex Endurance 34-837. Przeznaczone do pracy przy pojazdach, zwiększają wygodę podczas wykonywania powtarzalnych prac lub przy przenoszeniu ciężarów. Redukują zmęczenie rąk

MAXICHEM CUT WITH TRITECH 76-733

Rękawice robocze wykonane w technologii TRItech, zapewniająca komfort, wydajność użytkowania i lepszą ochronę. Dobry wybór do pracy przy żywności i przy środkach chemicznych.

MAXICUT ULTRA 44-4745

Rękawice antyprzecięciowe. Wzmocnione powleczeniem na spodzie dłoni wykonane w technologii CUTtech. Dostosowują się do rąk, zapewniają optymalną chwytność.

MAXIDEX 19-007

Rękawice robocze, które mimo bycia jednorazowego użytku łączą właściwości par przeznaczonych do specjalistycznych prac. Z technologią ViroSan, która polepsza warunki higieniczne pracy. Chronią przed olejami i substancjami chemicznymi.

Automaty wydające dostosowane do Państwa potrzeb

Zapraszamy do kontaktu z nami – porozmawiajmy na temat automatów vendingowych w Państwa firmie. Wypełnij formularz, zostaw swoje imię i numer telefonu – zadzwonimy!


4 nieoczywiste miejsca, w których wykorzystasz rękawice robocze od ATG

Rękawice robocze od ATG to nie tylko standardowe narzędzia ochronne, ale również źródło wielu korzyści. Warto wiedzieć, że nie tylko branże cechujące się trudami pracy mogą wykorzystywać te produkty. Przykładowymi dziedzinami, gdzie rękawice robocze odnajdą się perfekcyjnie to:

 

 • Praca przy sprzęcie elektronicznym
  Rękawice robocze o właściwościach antystatycznych mogą zabezpieczyć układy elektroniczne przed wyładowaniami przechodzącymi przez ciało. Dobrym wyborem będzie wówczas model 34-774B.
 • Archiwum i biblioteki
  Pracownicy archiwów, bibliotek i muzeów często mają do czynienia z dokumentami o dużej wartości historycznej, a także ze środkami, których kontakt z dłonią może być niepożądany. Rękawice mogą zapobiec reakcjom alergicznym, a także uszkodzenia treści. Polecane są rękawice ATG 34-875.
 • Podczas kierowania
  Rękawice robocze od ATG są przystosowane do pracy „za kółkiem”. Zwiększają przyczepność dłoni, a także mogą zapobiegać nadmiernej potliwości dłoni spowodowanej długotrwałym kontaktem z tworzywem sztucznym. Przykład: ATG 52-847 z systemem AD-APT.
 • W pracowni artystycznej
  Wytrzymałe rękawice robocze chronią mogą zabezpieczyć dłonie przed niekorzystnym działaniem artykułów przeznaczonych do tworzenia dzieł sztuki. Warto sprawdzić wtedy MaxiChem 56-633.

Automaty wydające rękawice ATG – innowacyjne rozwiązanie

Rękawice wysokiej jakości zasługują na wsparcie swojej pracy w iście królewskim stylu. Proponujemy innowacyjne automaty BHP, które mogą pomieścić do 810 produktów na niewielkiej powierzchni. Rękawice robocze są dostępne dla każdego pracownika. Produkty można limitować, co wpływa na minimalizację ryzyka wystąpienia nadużyć.

Automaty do dystrybucji artykułów BHP to gwarancja precyzji wydawania takich produktów jak: rękawice, narzędzia i elektronarzędzia. Co cechuje urządzenia?

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

Automat z wbudowanym oprogramowaniem informuje o brakach produktów, przez co kupowane są wyłącznie określone ilości. Pozwala to uniknąć nadmierne wydatki na niepotrzebne w danym okresie artykuły. Automat wydający BHP gwarantuje także energooszczędną pracę – średni pobór mocy wynosi 15W, a jego praca nie wymaga osoby zarządzającej produktami w magazynie.

CAŁODOBOWY DOSTĘP

Automat wydający rękawice robocze umożliwia całodobowy dostęp do produktów. Stanowi to doskonałe rozwiązanie dla pracowników w placówkach funkcjonujących systemem zmianowym. Niezależnie od pory dnia lub nocy, mogą oni skorzystać z automatu wydającego. Usprawnia to pracę, a także odciąża pracodawcę od obowiązku całodobowej kontroli.

WZROST SAMODZIELNOŚCI PRACOWNIKÓW

Pracownik może zdecydować o ilości potrzebnych artykułów, a także ich kategorii. Pozwala to na zwiększenie jego kompetencji miękkich, takich jak: sprawczość, zaangażowanie oraz analityka.

Rękawice ATG – najczęściej zadawane pytania

ATG – co to za marka?

ATG to marka pochodząca ze Sri Lanki, założona w 1992 roku. Jest ona znana z produkcji wysokiej jakości rękawic ochronnych, zapewniających komfort i skuteczną ochronę w różnych warunkach pracy.

Rękawice MaxiFlex od ATG – czym się wyróżniają?

Rękawice MaxiFlex wyróżniają się doskonałym balansem między precyzją a ochroną, dzięki zastosowaniu ultracienkiej warstwy pianki nitrylowej. Umożliwia tym swobodne wykonywanie precyzyjnych prac. Dodatkowo, są one znane ze swojego ergonomicznego designu, który zapewnia użytkownikom wygodę noszenia przez długi czas.

Wypełnij nasz formularz, aby dowiedzieć się więcej!

Prześlij nam Twoje imię oraz numer telefonu – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację. To doskonała okazja do wyrażenia potrzeb oraz nakreślenia celów, które mają spełnić automaty vendingowe.