telefon kalkulator

ATLAS

Atlas – obuwie ochronne dla każdego pracownika

Co wyróżnia markę Atlas? Niemiecka precyzja oraz zastosowanie materiałów najwyższej jakości. Od prawie 115 lat dostarczają obuwie bezpieczne do wielu firm znajdujących się na całym świecie. Corocznie z taśmy produkcyjnej w Dortmundzie zjeżdża ponad 2,6 miliona par butów.

Jakie produkty od Atlas znajdziecie w ich katalogach? Wśród nich wyróżniamy:

 • półbuty bezpieczne – rodzaj obuwia ochronnego, które zostało specjalnie zaprojektowane, aby zminimalizować ryzyko urazów stóp. Charakteryzują się wzmocnionymi noskami, podeszwami antypoślizgowymi i wykonaniem z materiałów odpornych na różnego rodzaju zagrożenia. Przykładami są: SL 645 XP (57714) i SL 20 Green (29300).
 • trzewiki bezpieczne – rodzaj obuwia ochronnego, który cechuje się wzmocnionym noskiem, cholewką sięgającą za kostkę, podeszwą antyprzebiciową i dodatkowymi elementami zabezpieczającymi. Przykładami takiego obuwia są: Atlas SL 32 Red (59500) czy XT 520 (65100).
 • sandały ochronne – rodzaj obuwia bezpiecznego, które łączy w sobie funkcje ochrony stóp z otwartą konstrukcją, zazwyczaj posiadając wzmocniony nos i podeszwę antyprzebiciową. Przykładowe obuwie od Atlas to: TX 360 (83000) i C 1605 XP (26100). Bez względu na to, jakiego rodzaju buta oczekujesz – Atlas stanie na wysokości zadania. Poznaj ich rozwiązania osobiście.

Atlas – buty bezpieczne dla każdego, bez względu na zawód!

Obuwie robocze, które służy latami i zapobiega urazom – takie są egzemplarze od renomowanej firmy Atlas! Wyróżniają się one wykonaniem najwyższej klasy, a także zastosowanymi materiałami i technologiami. Wśród nich możemy wymienić: antyelektrostatyczność, właściwości antypoślizgowe, amortyzacją energii w obcasie, a także podnoskiem, który wytrzymuje wszelkie obciążenia.

Przedstawiamy cztery różne rodzaje obuwia roboczego od Atlas, które mogą idealne chronić Twoje stopy podczas pracy!

RUNNER 75 (69400)

Półbuty bezpieczne w sportowym kroju. Wyróżniają się antyelektrostatycznością, dobrą amortyzacją i świetną oddychalnością. Z niemetalową wkładką antyprzebiciową XP Technology.

FLASH 1800 (13000)

Trzewiki bezpieczne z podnoskiem aluminiowym. Amortyzują wstrząsy, mają oddychającą wyściółkę. Wykazują cechy antyelektrostatyczne. Aktywnie regulują wilgoć dzięki wyściółce aktiv-X.

DUO SOFT 905 (26400)

Buty bezpieczne z cholewami. Z wyraźnym obcasem. Posiada właściwości antyprzebiciowe, z dodatkowym nalaniem noska. Podeszwa świetnie sprawdzi się w miejscach wymagających odporność na ciepło.

GX 165 (86800) – DLA KOBIET

Sandały bezpieczne dla kobiet. Z antyprzebiciową podeszwą i oddychającą wyściółką. Mają właściwości antyelektrostatyczne i cholewkę z materiału typu mesh. Z wkładką z amortyzacją pięty.

Automaty wydające dostosowane do Państwa potrzeb

Zapraszamy do kontaktu z nami – porozmawiajmy na temat automatów vendingowych w Państwa firmie. Wypełnij formularz, zostaw swoje imię i numer telefonu – zadzwonimy!


4 segmenty, w których wykorzystasz obuwie bezpieczne od Atlas:

Buty bezpieczne, takie jak trzewiki, półbuty, sandały czy kozaki, służą milionom ludzi. Bez względu na to, co oni robią – są zabezpieczeni przed wystąpieniem urazów spowodowanych ryzykiem zawodowych. Prezentujemy cztery przykładowe sektory, w których obuwie bezpieczne Atlas sprawdzi się idealnie!

 

 • Sektor opieki zdrowotnej
  Obuwie bezpieczne, w szczególności drewniaki, zapewniają bezpieczną pracę, przy czym są niezwykle wygodne i praktyczne. Polecamy do tego sektora gospodarczego takie obuwie jak Atlas GX 390 (49800).
 • Budownictwo
  Obuwie bezpieczne w branży budowlanej jest niezbędne ze względu na ryzyko urazów spowodowanych upadkiem ciężkich przedmiotów, ostro zakończonymi narzędziami oraz niebezpiecznymi warunkami na budowie. Polecamy model Flash 6805 XP (75800) od Atlas.
 • Produkcja
  W zakładach produkcyjnych obuwie bezpieczne jest niezbędne dla ochrony stóp. Buty, takie jak Atlas Runner 65, czy CF 2 są projektowane z myślą o zapewnieniu stabilności, ochronie przed uderzeniami oraz zapobieganiu urazom.
 • Logistyka
  W logistyce pracownicy są zaangażowani w przenoszenie, pakowanie i przemieszczanie różnych produktów. Buty bezpieczne, takie jak Atlas GTX 5255 XP chronią przed potencjalnymi urazami.

Automaty BHP – wydajne wydawanie obuwia bezpiecznego Atlas

Obuwie bezpieczne możesz przechowywać w dobrze strzeżonym miejscu! Proponujemy innowacyjny automat wydające buty L40, który mogą pomieścić do różnych rodzajów produktów na niewielkiej powierzchni. Buty dostępne są dla każdego pracownika. Produkty można limitować, co wpływa na minimalizację ryzyka wystąpienia nadużyć.

Przemysłowy automat vendingowy BHP to gwarancja precyzji wydawania takich produktów jak: rękawice, narzędzia i elektronarzędzia. Co cechuje urządzenia?

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

Automat z wbudowanym oprogramowaniem informuje o brakach produktów, przez co kupowane są wyłącznie określone ilości. Pozwala to uniknąć nadmierne wydatki na niepotrzebne w danym okresie artykuły. Automat wydający BHP gwarantuje także energooszczędną pracę – średni pobór mocy wynosi 15W, a jego praca nie wymaga osoby zarządzającej produktami w magazynie.

CAŁODOBOWY DOSTĘP

Automat wydający obuwie robocze umożliwia całodobowy dostęp do produktów. Stanowi to doskonałe rozwiązanie dla pracowników w placówkach funkcjonujących systemem zmianowym. Niezależnie od pory dnia lub nocy, mogą oni skorzystać z automatu wydającego. Usprawnia to pracę, a także odciąża pracodawcę od obowiązku całodobowej kontroli.

WZROST SAMODZIELNOŚCI PRACOWNIKÓW

Pracownik może zdecydować o ilości potrzebnych artykułów, a także ich kategorii. Pozwala to na zwiększenie jego kompetencji miękkich, takich jak: sprawczość, zaangażowanie oraz analityka.

Atlas – co to za marka?

Atlas to firma pochodząca z Dortmundu. Posiada ona ponad stuletnią tradycję, a ich misją jest zapewnienie bezpieczeństwa podczas wykonywania pracy. Uważa się, że Atlas jest czołowym producentem obuwia ochronnego dla wielu sektorów gospodarki.

Atlas – jakie właściwości?

W obuwiu bezpiecznym od Atlas można znaleźć materiały oraz rozwiązania, które zapewniają najwyższe bezpieczeństwo. Wśród nich można wymienić: podnosek aluminiowy ALU TEC, wkładkę antyprzebiciową XP, Innoflex System skupiający się na przełożeniu naturalnej przebiegu energii w podeszwie.

Wypełnij nasz formularz, aby dowiedzieć się więcej!

Prześlij nam Twoje imię oraz numer telefonu – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację. To doskonała okazja do wyrażenia potrzeb oraz nakreślenia celów, które mają spełnić automaty vendingowe.