telefon kalkulator

Automat na worki BIO

Automat na worki BIO

Jesteśmy obecni w lokalnym portalu w dolnośląskim. W jednej z największych spółdzielni mieszkaniowych na Dolnym śląsku uruchomiliśmy projekt dystrybucji worków Biodegradowalnych za naszego automatu wydającego. Projekt ten ma za zadanie ułatwienie procesu składowania i segregowania odpadów komunalnych. Dzięki naszym automatom każdy z mieszkańców ma możliwość poboru worków, które ulegają całkowitemu rozpadowi.

Link do całości artykułu poniżej:

https://miedziowe.pl/content/view/101144/78/

Kilka słów o dostarczanych przez nas workach:

Proponowane worki są to produkty wykonane z mieszanek naturalnych Biopolimerów kompostowalnych. Są w pełni biodegradowalne i BIO kompostowalne. Nie zawierają Polietylenu – sztucznego polimeru, rozkładającego się nawet 4000 lat. Rozkład worków w warunków kompostowania następuje w około 45 dni. Doskonale nadają się na odpady BIO. Po wyrzuceniu na kompostownik bądź do kosza na bio odpad rozkładają się wraz z zawartością tworząc Biomasę.

Worki mają małą pojemność, dlatego doskonale nadają się do codziennego stosowania. Dedykowany do użytku domowego oraz biura.

W razie gdyby byli Państwo zainteresowani wdrożeniem podobnego projektu u Państwa, zapraszamy do kontaktu. https://www.bogmar.net.pl/kontakt/