telefon kalkulator

AUTOMATY WYDAJĄCE

REWOLUCYJNE ROZWIĄZANIE W 100% POLSKIEJ PRODUKCJI

AUTOMATY WYDAJĄCE

Automaty wydające BHP, znane także jako automaty vendingowe, automaty wydające BHP lub maszyny vendingowe BHP, stanowią doskonałe rozwiązanie dla firm z branży: AGD, budowlanej czy automotive. Pozwalają one na stały dostęp do produktów i usprawniają pracę w każdej placówce, w której zatrudnia się dużo pracowników.

Firma Bogmar BB oferuje przemysłowe automaty wydające, za których produkcję odpowiada Polski wytwórca ASD Systems. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, a nasze produkty spełniają standardy jakości ISO i AQAP.

Jeżeli poszukujesz skutecznego i innowacyjnego rozwiązania dla swojej fabryki, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Bogmar. W naszej ofercie znajdziesz też usługę w ramach Usługi24h, która będzie idealnie dopasowana do Twoich potrzeb.

W jaki sposób działają automaty vendingowe BHP?

Są to urządzenia samoobsługowe o zautomatyzowanym mechanizmie, którymi zarządzać można poprzez internetową aplikację IDS. System operacyjny pozwala na kontrolę zużycia produktów, dostarczając informacji o konieczności ich uzupełnienia. Aplikacja umożliwia też nałożenie dziennych limitów na dystrybucje konkretnego produktu, dlatego nie trzeba obawiać się o nadmierną eksploatację zawartości maszyny vendingowej.

Ponadto, pozwala to na zindywidualizowanie dostępu do produktów MRO w zależności od stanowiska pracownika i określonego przez niego wcześniej zapotrzebowania. Oznacza to, że pracownik będzie mógł pobierać wyłącznie te produkty, które zostały do niego przypisane z góry określonym limitem. W artykuły BHP z automatów zaopatrywać się można poprzez karty RFID albo kod PIN.

Jakie automaty vendingowe posiadamy w katalogu?

BEHAPOMAT
automat do wydawania rękawic

NARZĘDZIOMAT
automat do wydawania narzędzi

PRZESYŁKOMAT
automat do wydawania przesyłek

AUTOMAT WYDAJĄCY
D810

AUTOMAT VENDINGOWY
D1080

AUTOMAT WYDAJĄCY
L40

AUTOMAT VENDINGOWY
F80

TERMINAL MAGAZNOWY
T10

WRZUTNIA
C240

AUTOMAT VENDING
F48COLLING

OZONOMAT L40
automat do czyszczenia obuwia

Automaty wydające dostosowane do Państwa potrzeb

Zapraszamy do kontaktu z nami – porozmawiajmy na temat automatów vendingowych w Państwa firmie. Wypełnij formularz, zostaw swoje imię i numer telefonu – zadzwonimy!


Czym różnią się automaty vendingowe dostępne w naszym katalogu?

Nazwa automatu D810 D1080 L40 F80
Typ automatu Bębnowy Bębnowy Szafkowy Spiralowy
Maksymalna pojemność 810 1080 40 1920
Maksymalna pojemność różnego typu 810 1080 40 1920
Regulacja półek na szerokość TAK TAK NIE TAK
Regulacja półek na wysokość TAK TAK TAK TAK
Możliwość zwrotu produktu TAK TAK TAK NIE

Jakie korzyści przynosi posiadanie automatów wydających?

 • Stały dostęp do produktów – niezależnie od pory dnia, szczególnie istotne w przypadku pracy zmianowej
 • Wzrost sprawczości u pracowników – pracownicy określają zapotrzebowanie na dany produkt, przez co muszą wykazywać się większą samodzielnością
 • Kontrola zużycia produktów – aplikacja IDS umożliwia nakładanie limitów dystrybucyjnych produktów, minimalizując ryzyko nadużycia pracownika.
 • Optymalizacja kosztów – idealne dopasowanie ze względu na ilość produktów. Maszyna jest samoobsługowa – nie potrzeba dodatkowej osoby do wydawania produktow.
 • Idealna logistyka – optymalizacja procesów logistycznych, jak i czasu pracowników

Jak działają w praktyce prezentowane przez nas automaty vendingowe?

Co wyróżnia prezentowane automaty vendingowe?

STAŁY DOSTĘP DO PRODUKTÓW

Automaty pracują 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, zapewniając dostęp do produktów niezależnie od godzin pracy magazynu.

PEŁNA EWIDENCJA DYSTRYBUCJI

Dzięki połączeniu automatu z serwerem danych, w każdej chwili można wygenerować raport według dowolnie wybranych kryteriów. Jednocześnie system umożliwia eksportowanie wszelkich danych do arkusza kalkulacyjnego lub do plików obsługiwanych przez programy księgowe.

UNIWERSALNOŚĆ URZĄDZEŃ

Automaty vendingowe umożliwiają wielorakie zastosowanie. Mogą wydawać setki różnych produktów, takich jak: narzędzia, artykuły biurowe, artykuły BHP i nie tylko. Ogranicza Cię wyłącznie… wyobraźnia!

FUKCJA REGULACJI KOMÓREK

Dzięki funkcji regulacji komór na szerokość i wysokość, możliwa jest zmiana wymiarów na każdym etapie eksploatacji automatu, by idealnie dostosować wielkość komory do produktu.

PERSONALIZACJA DOSTĘPU I LIMITÓW POBRAŃ

System umożliwia pełną kontrolę wydań w zależności od stanowiska pracy, w tym określenie limitów pobrań produktów dla każdego pracownika.

WIELE INTERFEJSÓW SIECIOWYCH

W zależności od infrastruktury sieciowej obiektu, w którym ma pracować urządzenie, możemy je podłączyć do serwera danych za pomocą: interfejsu Ethernet lub LAN, Wi-Fi lub modemu GSM.

Jakimi funkcjami i cechami wyróżniają się automaty od ASD Systems?
(w porównaniu do innych rozwiązań rynkowych)

 • Kompaktowe wymiary – jedyne 80x80cm przy pojemności do 810 produktów (automat vendingowy model D810),
 • Rekordowe pojemności – możliwość załadowania nawet 1080 produktów (automat vendingowy model D1080),
 • Ekonomiczna eksploatacja – niskie zużycie prądu,
 • Personalizacja wielkości komórek – na miejscu eksploatacji, nie potrzeba wymieniać bębna czy drzwi,
 • Modułowa budowa, która umożliwia sprawny serwis urządzenia,
 • Szybkie wydawanie – średni czas pobrania produktu wynosi około 15 sekund,
 • Łatwa integracja – automat vendingowy współpracuje z wiodącymi systemami operacyjnymi, takimi jak Windows i Linux,Specjalistyczne oprogramowanie – możliwość zarządzania dowolną liczbą automatów z każdego urządzenia z dostępem do Internetu.

Obszary największych oszczędności

 • Zakupy, logistyka, controlling – spadek zużycia produktów nawet o 50%, automatyczne zawiadomienia o zapotrzebowaniu, łatwe generowanie zamówień i raportów, optymalizacja zapasów i kosztów zakupów, wgląd w zużycie materiałów przez każdego użytkownika.
 • Produkcja – brak ryzyka przestojów związanych z wyczerpaniem zapasów, stała kontrola przepływu i dostępności produktów, minimalizacja czasu pobrań z magazynu.
 • Narzędziownia – możliwość pobierania wyłącznie tych produktów, które zostały przypisane danemu użytkownikowi, rejestracja czasu pobrań.
 • Magazyn – dostępność produktów 24h/7 dni w tygodniu, niższe koszty utrzymania, oszczędność czasu na zamówieniach i uzupełnianiu magazynów, zmniejszenie stanów magazynowych.