telefon kalkulator

AUTOMAT BHP WRZUTNIA C240

Automat BHP Wrzutnia C240

Wrzutnia C240 stanowi synergiczne dopełnienie automatu vendingowego BHP. Urządzenie wrzutowe skutecznie rozwiązuje problemy związane z zużytymi produktami w zakładzie pracy. Pozwala pracownikowi pobrać nowy produkt PPE/MRO dopiero po oddaniu zużytego. Innowacyjna Wrzutnia C240 jest dostępna w sprzedaży i w opcji najmu długoterminowego.

Zużycie produktów niższe nawet o 20%

Wrzutnia C240 działa na zasadzie „zwróć zużyty produkt, aby pobrać nowy”. Pracownik, który chce pobrać nowy artykuł PPE/MRO, musi najpierw oddać ten zużyty. W przeciwnym razie wydanie z automatu BHP nie nastąpi. Wrzutnia C240 jest w stanie przyjąć produkt dowolnego typu o pojemności do 120 litrów. Niezależny system wideo rejestruje każdy zwrot. W efekcie Wrzutnia C240:

  • gwarantuje 100% kontrolę nie tylko nad wydaniami, ale również nad zwrotami,
  • przyczynia się do obniżenia zużycia produktów PPE/MRO w firmie nawet o 20%,
  • zwiększa poczucie odpowiedzialności pracowników za pobrane artykuły,
  • ogranicza zwracanie przez pracowników nie do końca zużytych produktów,
  • dostarcza szczegółowe dane o zwrotach do wykorzystania w analizach i raportach.

Automaty wydające dostosowane do Państwa potrzeb

Zapraszamy do kontaktu z nami – porozmawiajmy na temat automatów vendingowych w Państwa firmie. Wypełnij formularz, zostaw swoje imię i numer telefonu – zadzwonimy!


Rozwiązanie przyjazne dla człowieka i środowiska

Bezawaryjna, energooszczędna i intuicyjna w obsłudze Wrzutnia C240 została zaprojektowana z myślą i o człowieku, i o środowisku naturalnym. Proces zwrotu jest szybki i bezproblemowy – klapa załadunkowa otwiera się automatycznie. Nie ma szans, że pracownik przegapi moment zwrotu albo nie będzie wiedział, co robić. Wewnątrz automatu wrzutowego znajduje się specjalny pojemnik na zużyte artykuły. Automatyczną segregację produktów można rozszerzyć o usługę Narzędziownia24h, która polega na „ręcznej” kontroli zwróconych artykułów przez nasz zespół w celu oceny ich stanu i podjęcia decyzji o ich dalszym losie. Dzięki Wrzutni C240:

  • znacząco zmniejszasz ślad węglowy,
  • redukujesz koszty utylizacji produktów,
  • możesz zadbać o należytą segregację i recykling odpadów,
  • oszczędzasz energię – pobór prądu jest minimalny.

Wsparcie w utrzymywaniu porządku

Wrzutnia C240 to nieocenione wsparcie w dbałości o porządek na terenie hali produkcyjnej i całego zakładu pracy. Dzięki dostępności automatu wrzutowego, Twoi pracownicy nareszcie przestaną zostawiać zużyte produkty w przypadkowych miejscach, rzucać je na podłogę czy wyrzucać do nieodpowiednich pojemników na odpadki. Dodatkową korzyścią jest oszczędność czasu – pracownicy nie będą musieli go tracić na wędrówki do magazynów czy poszukiwania właściwych koszy na śmieci.

PARAMETRY TECHNICZNE

Wysokość [mm] 1800
Szerokość [mm] 700
Głębokość [mm] 700

UŻYTKOWE

Pojemność 120 l
Ładowność do 60 kg*

WARUNKI ŚRODOWISKOWE

Temperatura pracy [°C] 5 – 40
Wilgotność do 70%

Zobacz inne nasze automaty

AUTOMAT WYDAJĄCY
D810

AUTOMAT VENDINGOWY
D1080

AUTOMAT WYDAJĄCY
L40

AUTOMAT VENDINGOWY
F80

TERMINAL MAGAZNOWY
T10

WRZUTNIA
C240

AUTOMAT VENDING
F48COLLING

OZONOMAT L40
automat do czyszczenia obuwia

BEHAPOMAT
automat do wydawania rękawic

NARZĘDZIOMAT
automat do wydawania narzędzi

PRZESYŁKOMAT
automat do wydawania przesyłek

Wypełnij nasz formularz, aby dowiedzieć się więcej!

Prześlij nam Twoje imię oraz numer telefonu – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację. To doskonała okazja do wyrażenia potrzeb oraz nakreślenia celów, które mają spełnić automaty vendingowe. To wszystko w nienachalnej atmosferze.