telefon kalkulator

PRZESYŁKOMAT – AUTOMAT DO PRZESYŁEK

AUTOMAT VENDINGOWY BHP – ŚWIETNY WYBÓR DO PRZESYŁEK

PRZESYŁKOMAT L40

Przesyłkomaty to nowoczesne automaty vendingowe, służące do dystrybucji przesyłek w firmie. Zajmują minimum miejsca, mogą być obsługiwane zdalnie i mieszczą paczki zarówno o małych, jak i dużych gabarytach.

W zasadzie każdy automat z naszej oferty może pełnić rolę Przesyłkomatu, jednak w szczególności polecamy model L40. To wielofunkcyjny, samoobsługowy automat, który zmieści do 40 przesyłek – także o większych gabarytach. Posiada prostą budowę i regulowane komory. Intuicyjną obsługę oraz szybkie pobieranie i umieszczanie paczek w skrytkach zapewniają ekran dotykowy i czytnik kreskowy (w wersji PRO).

Przesyłkomat L40 swoim wyglądem przypomina… szafę do przechowywania ubrań, przy czym służy stricte do dystrybucji przesyłek w zakładach (nie może pracować na zewnątrz budynków), usprawniając wydania i odbiory paczek wewnątrz rozbudowanych zespołów pracowniczych. Dzięki temu zarówno napływające z zewnątrz przesyłki kurierskie, jak również poczta firmowa mogą szybko i bezpiecznie zostać odebrane przez właściwych adresatów.

Automaty wydające dostosowane do Państwa potrzeb

Zapraszamy do kontaktu z nami – porozmawiajmy na temat automatów vendingowych w Państwa firmie. Wypełnij formularz, zostaw swoje imię i numer telefonu – zadzwonimy!


Przesyłkomat – poznaj usługę Automaty24h

Automat do przesyłek w ramach usługi Automaty24h przeprowadzimy audyt w Twojej firmie, dobierzemy adekwatne do Twoich potrzeb dystrybucyjnych modele automatów vendingowych, zainstalujemy wymaganą ilość Przesyłkomatów oraz przeszkolimy załogę z obsługi maszyn. Do wyboru pozostaje szereg innowacyjnych, wielofunkcyjnych automatów vendingowych – na czele z opisanym wyżej modelem L40. Przesyłkomat – automat do przesyłek możesz kupić albo wynająć. Oferujemy elastyczny wynajem na czas określony lub nieokreślony, z opcją wykupu za symboliczną złotówkę.

Zautomatyzowany system składania zamówień GSD

Wybrane Przesyłkomaty dostarczamy razem z autorskim systemem GSD (General Device System), który rozszerza funkcjonalność oprogramowania IDS o możliwość składania zamówień wewnątrz przedsiębiorstwa. Znajduje zastosowanie zwłaszcza w przypadku oddalonych od siebie oddziałów, działów czy magazynów. Pracownicy, poprzez automat, mogą składać zamówienia bezpośrednio do magazynu, zamawiając np. komponenty niezbędne do produkcji. Gotowe zamówienie zostanie dostarczone i załadowane do Przesyłkomatu, skąd może zostać w dogodnym czasie odebrane.

Dzięki Przesyłkomatowi z systemem GSD:

  • Zautomatyzujesz system składania zamówień między oddalonymi działami i filiami firmy,
  • Wyeliminujesz ryzyko błędu ludzkiego,
  • Przyspieszysz proces składania i realizacji zamówień, czym omijasz czynnik ludzki,
  • Zapewnisz całodobową dystrybucję przesyłek wewnątrzzakładowych,
  • Uniezależnisz dystrybucję paczek w firmie od godzin pracy magazynu,
  • Zaoszczędzisz na usługach kurierskich, które transportowały przesyłki między filiami firmy.
PARAMETRY TECHNICZNE
Wysokość [mm] 1950
Szerokość [mm] 1020
Głębokość [mm] 600
POJEMNOŚĆ [KOMÓRKI / PÓŁKI JEDNEGO TYPU]
ROZMIAR PÓŁEK LICZBA DOSTĘPNYCH PÓŁEK
80 x 400 [mm] 50
170 x 400 [mm] 20
260 x 400 [mm] 12 + 4
350 x 400 [mm] 10
INNE
Temperatura pracy [°C] 5 – 40
Waga [kg] 200
Pobór prądu [W] 15
Napięcie [V] 230 / 1A
Dopuszczalne obciążenie przy podstawowej konfiguracji bębna [kg] 25 (na półkę)

Zobacz inne nasze automaty

AUTOMAT WYDAJĄCY
D810

AUTOMAT VENDINGOWY
D1080

AUTOMAT WYDAJĄCY
L40

AUTOMAT VENDINGOWY
F80

TERMINAL MAGAZNOWY
T10

WRZUTNIA
C240

AUTOMAT VENDING
F48COLLING

OZONOMAT L40
automat do czyszczenia obuwia

BEHAPOMAT
automat do wydawania rękawic

NARZĘDZIOMAT
automat do wydawania narzędzi

PRZESYŁKOMAT
automat do wydawania przesyłek

Wypełnij nasz formularz, aby dowiedzieć się więcej!

Prześlij nam Twoje imię oraz numer telefonu – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację. To doskonała okazja do wyrażenia potrzeb oraz nakreślenia celów, które mają spełnić automaty vendingowe. To wszystko w nienachalnej atmosferze.