telefon kalkulator

AUTOMAT VENDINGOWY F80

AUTOMAT VENDINGOWY F80

Automaty vendingowe są coraz częściej wykorzystywane w firmach z branży budowlanej czy automotive. Urządzenia te służą do pobierania i zwracania produktów MRO przez całą dobę, co pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. Umieścić w nich można rozmaite artykuły: od ubrań ochronnych typu rękawice, przez chemię techniczną, po elektronarzędzia. Dostępny na stronie firmy Bogmar automat vendingowy F80 jest maszyną spiralową umożliwiającą przechowywanie dużej ilości produktów.

Automat vendingowy F80 – podstawowe informacje

Automat vendingowy F80 jest samoobsługową maszyną automatycznie wydającą do 80 różnych typów produktów. Jego mechanizm opiera się na podajnikach sprężynowych, co oznacza, że wydawanie produktów odbywa się za pomocą obracających się spirali. Urządzenie to umożliwia przechowywanie bardzo dużej ilości produktów na małej powierzchni, dlatego stanowi doskonały substytut tradycyjnego magazynu, który zajmuje znacznie więcej miejsca. Automat ten nie tylko jest bardzo pojemny, lecz także zapewnia szybki i prosty załadunek produktów.

Ponadto maszyna wyróżnia się intuicyjnym systemem zarządzania za sprawą ekranu z 15 dotykowymi przyciskami. Do automatu vendingowego F80 można podłączyć czytnik kodów kreskowych, za pomocą którego pracownicy w szybki i bezproblemowy sposób będą mogli pobierać z niego produkty. Dodatkowo można podłączyć do niego automat pomocniczy bez panelu użytkownika.

Automaty wydające dostosowane do Państwa potrzeb

Zapraszamy do kontaktu z nami – porozmawiajmy na temat automatów vendingowych w Państwa firmie. Wypełnij formularz, zostaw swoje imię i numer telefonu – zadzwonimy!


Automat vendingowy F80 – różne rodzaje sprężyn na produkty

Możliwość zastosowania różnego rodzaju uzwojenia sprężyn wpływa na imponującą ładowność urządzenia – wyróżnić można aż 5 konfiguracji ich skoku. Automat vendingowy F80 pozwala na montaż do 8 półek. Na każdej z półek dostępne jest 10 sprężyn, które można łączyć po dwie, aby zrobić miejsce na większe produkty. Konfiguracja tych sprężyn jest nieograniczona – oznacza to, że na jednej półce mogą być zainstalowane sprężyny pojedyncze i podwójne w różnych rozmiarach jednocześnie.

Ponadto łatwa zmiana ustawień pozwala na każdorazowe dostosowanie pojemności automatu do aktualnych potrzeb eksploatacyjnych. Dzięki temu można umieszczać na półkach produkty MRO niezależnie od ich wielkości i ilości – oczywiście w ramach określonej wcześniej pojemności urządzenia.

Dlaczego warto mieć automat vendingowy BHP?

Urządzenia te zasadzają swoją pracę na nowoczesnej technologii. Zapewnia ją nie tylko łatwy w obsłudze ekran dotykowy, lecz także system operacyjny IDS – pozwalający na stałą kontrolę poziomu załadowania automatu. Cechy te wskazują na następujące korzyści z perspektywy działalności firm:

  • Wzrost zaangażowania pracowników

Pracownicy będą musieli określić zapotrzebowanie na typ oraz ilość danego produktu najczęściej w skali miesiąca. Wpływa to korzystnie na poczucie własnej skuteczności, co z pewnością przełoży się na wzrost efektywności w pracy. Ponadto automaty vendingowy można ulokować blisko stanowiska pracy, dzięki czemu pracownicy będą mieli szybki dostęp do produktów.

  • Optymalizacja kosztów

Zainstalowanie wcześniej wspomnianego oprogramowania IDS pozwala na stałą kontrolę stanu magazynu. Dzięki temu będzie możliwa zdalna obserwacja stopnia załadowania automatu w dany typ produktu.

  • Dostęp 24/7

Stały dostęp do produktów i automatyzacja procesu ich wydawania – te aspekty są szczególnie istotne przy pracy zmianowej.

  • Troska o środowisko

Automat ten jest energooszczędny, co w obecnych czasach, w których przykłada się dużą wagę do ochrony środowiska, jest niezwykle istotne. Ponadto nie generuje on wysokich kosztów, więc budżet firmowy wyjdzie na tym równie dobrze, jak środowisko.

Oferta Bogmar BB

Wszystkie osoby zainteresowane automatem vendingowym F80 zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Bogmar. Proponujemy też inne usługi obejmujące nie tylko sprzedaż tych urządzeń, lecz także ich wynajem. Oferujemy również profesjonalne produkty MRO stanowiące wyposażenie automatów vendingowych – prowadzimy sklep internetowy, w którym zakupić można ubrania ochronne, środki chemiczne, elektronarzędzia i wiele innych artykułów. Aby dowiedzieć się na temat naszych usług, zapraszamy do przejrzenia naszej strony internetowej.

PARAMETRY TECHNICZNE

Wysokość [mm] 1915
Szerokość [mm] 900
Głębokość [mm] 895

POJEMNOŚĆ [SPIRALE JEDNEGO TYPU]

7 560
8 640
10 800
17 1360
23 1840

INNE

Temperatura pracy [°C] 5 – 40
Waga [kg] 350
Pobór prądu [Watt] stan czuwania: 12
Napięcie [V] 230 / 1 A
Dopuszczalne obciążenie przy podstawowej konfiguracji bębna [kg] 25

Zobacz inne nasze automaty

AUTOMAT WYDAJĄCY
D810

AUTOMAT VENDINGOWY
D1080

AUTOMAT WYDAJĄCY
L40

AUTOMAT VENDINGOWY
F80

TERMINAL MAGAZNOWY
T10

WRZUTNIA
C240

AUTOMAT VENDING
F48COLLING

OZONOMAT L40
automat do czyszczenia obuwia

BEHAPOMAT
automat do wydawania rękawic

NARZĘDZIOMAT
automat do wydawania narzędzi

PRZESYŁKOMAT
automat do wydawania przesyłek

Wypełnij nasz formularz, aby dowiedzieć się więcej!

Prześlij nam Twoje imię oraz numer telefonu – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację. To doskonała okazja do wyrażenia potrzeb oraz nakreślenia celów, które mają spełnić automaty vendingowe. To wszystko w nienachalnej atmosferze.