telefon kalkulator

AUTOMAT WYDAJĄCY D1080

AUTOMAT WYDAJĄCY WSZECHSTRONNEGO ZASTOSOWANIA

AUTOMAT WYDAJĄCY D1080

Automat vendingowy BHP to urządzenie do pobierania produktów MRO, które docenią firmy stawiające na nowoczesne rozwiązania i dbające o ochronę środowiska. Nie tylko usprawni on pracę w Twojej firmie, lecz także pozwoli na oszczędność czasu i pieniędzy. Na rynku występuje wiele modeli i typów automatów vendingowych, jednak to właśnie automat vendingowy D1080 cieszy się największą popularnością. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat tego urządzenia, które można zakupić na stronie internetowej firmy Bogmar.

Automat vendingowy D1080 jest samoobsługową maszyną automatycznie wydającą do 1080 różnych produktów. Ta imponująca pojemność wynika z jego konstrukcji wykorzystującej bęben obrotowy. Urządzenie to nie tylko umożliwia przechowywanie bardzo dużej ilości artykułów na małej powierzchni, lecz także pozwala na konfigurację szerokości i wysokości półek. Za sprawą funkcji regulacji komór możliwe jest stałe dostosowywanie ich układu do wielkości produktów.

Automat wydający D1080 – co warto wiedzieć?

Automat vendingowy D1080 to nowoczesna technologia, którą zarządzać można intuicyjnie za pomocą ekranu z 15 dotykowymi przyciskami w wersji basic lub ekranu dotykowego w wersji pro. Z kolei kontrola nad magazynem, czyli zawartością tego urządzenia, możliwa jest za sprawą systemu operacyjnego IDS. Pozwala on na stałe monitorowanie zużycia produktów czy na wgląd w raporty informujące m.in. o zapotrzebowaniu pracowników.

Ten automat vendingowy jest nie tylko bardzo pojemny, lecz także łatwy do załadunku. Dzięki opatentowanemu systemowi skanowania komór ładowanie produktów jest proste i szybkie. Odbywa się ono na dwa sposoby:

  1. Załadunek przez otwarte drzwi to rozwiązanie stosowane najczęściej w przypadku ładowania dużych ilości produktów tego samego typu.
  2. Załadunek przez klapki w drzwiach automatu zalecany jest w sytuacji uzupełniania urządzenia o różne rodzaje artykułów.

Wcześniej wspomniane oprogramowanie IDS pozwala także na zindywidualizowanie dostępu do produktów MRO w automacie vendingowym. Pracownik będzie mógł pobierać sprzęt w zależności od określonego przez niego zapotrzebowania i wyłącznie w ramach dziennego limitu. Do automatu vendingowego D1080 można podłączyć czytnik kodów kreskowych oraz automat pomocniczy bez panelu użytkownika. Właśnie za pomocą tych elementów do pobierania produktów pracownicy będą mogli korzystać z zawartości automatów.

Korzyści z posiadania automatów vendingowych

  • Oszczędność pieniędzy – jest to możliwe dzięki systemowi operacyjnemu, który informuje o brakach produktów. Unikasz wydatków na nadmiarowe i niepotrzebne artykuły. Co więcej, automat wydający jest energooszczędny i nie wymaga zatrudnienia dodatkowej osoby.
  • Całodobowy dostęp – automaty vendingowe umożliwiają stały dostęp do produktów. Jest to świetne rozwiązanie dla firm, które zatrudniają w systemie zmianowym – usprawnia to pracę.
  • Wzrost samodzielności u pracowników – jest on zobowiązany do określenia zapotrzebowania na dane produkty. Zwiększa to jego poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie w pracę.

Oferta Bogmar BB

Firma Bogmar oferuje nie tylko wiodący na rynku automat vendingowy D1080, lecz także produkty MRO będące jego zawartością. Na stronie internetowej znajdziesz rozmaite artykuły: od ubrań robotniczych i ochronnych takich jak kombinezony i rękawice, przez materiały ścierne i tnące, po chemię techniczną i wiele innych. Za pomocą usługi hurtownia 24 h można bezproblemowo zamówić wszystkie potrzebne firmie artykuły. Ponadto dzięki narzędziowni 24 h możesz zwracać produkty, których pracownicy nie wykorzystali i nie będą już potrzebować. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów dotyczących tych usług na naszej stronie internetowej Bogmar. Automat D1080 znany jest pod nazwami automat BHP czy też automat do rękawic oraz bardzo często jako automaty do narzędzi, z angielskiego jako automat vendingowy gdzie często jest popełniany błąd przez użytkowników piszących to automat wendingowy przez „w” .>

Parametry techniczne automatu wydającego D1080

PARAMETRY TECHNICZNE
Wysokość [mm] 1950
Szerokość [mm] 1095
Głębokość [mm] 1095
POJEMNOŚĆ [KOMÓRKI / PÓŁKI JEDNEGO TYPU]
53 x 80 mm 1080
80 x 80mm 720
160 x 53 mm 540
240 x 53 mm / 160 x 80 mm / 80 x 160 mm 360
240 x 80 mm 240
160 x 160 mm 180
240 x 160 mm 120
INNE
Temperatura pracy [°C] 5 – 40
Waga [kg] 400
Pobór prądu [W] 15 (czuwanie) // 100 (dystrybucja)
Napięcie [V] 230 / 1A
Dopuszczalne obciążenie przy podstawowej konfiguracji bębna [kg] 185

Zobacz inne nasze automaty

AUTOMAT WYDAJĄCY
D810

AUTOMAT VENDINGOWY
D1080

AUTOMAT WYDAJĄCY
L40

AUTOMAT VENDINGOWY
F80

TERMINAL MAGAZNOWY
T10

WRZUTNIA
C240

AUTOMAT VENDING
F48COLLING

OZONOMAT L40
automat do czyszczenia obuwia

BEHAPOMAT
automat do wydawania rękawic

NARZĘDZIOMAT
automat do wydawania narzędzi

PRZESYŁKOMAT
automat do wydawania przesyłek

Wypełnij nasz formularz, aby dowiedzieć się więcej!

Prześlij nam Twoje imię oraz numer telefonu – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację. To doskonała okazja do wyrażenia potrzeb oraz nakreślenia celów, które mają spełnić automaty vendingowe. To wszystko w nienachalnej atmosferze.