telefon kalkulator

AUTOMAT WYDAJĄCY D810

REKORDOWA POJEMNOŚĆ PRZY MAŁYCH WYMIARACH

AUTOMAT WYDAJĄCY D810

Automat wydajacy D810 jest samoobsługową maszyną, której konstrukcja, wykorzystująca bęben obrotowy, umożliwia przechowywanie bardzo dużej ilości artykułów na małej powierzchni. Oznacza to, że urządzenie to stanowi doskonały substytut zajmującego dużo miejsca magazynu.

Tym innowacyjnym technologicznie automatem zarządzać można za pomocą ekranu dotykowego w wersji Pro jaki i w Basic. Jest to prosty i intuicyjny w obsłudze system. Podobnie wygląda to w przypadku ładowania produktów, które odbywa się szybko i bezproblemowo za sprawą opatentowanego systemu skanowania komór. Wyróżnić można 3 sposoby załadunku:

  • Produkty można uzupełniać przez otwarte drzwi, co sprawdza się szczególnie w przypadku dużych ilości artykułów tego samego typu.
  • Załadunek przez klapki w drzwiach automatów to opcja zalecana dla różnego rodzaju produktów.
  • Uzupełnienie za pomocą systemu skanowania bębna, który automatycznie wykrywa miejsca wypełnione produktem. Jest to innowacyjny sposób pozwalający na skrócenie czasu załadunku. Najnowsza funkcja oprogramowania umożliwia przeprowadzanie automatycznych remanentów zdalnie W dowolnie rozmieszczonym automacie na terenie Polski czy Europy.

Ponadto do automatu D810 można podłączyć czytnik kodów kreskowych oraz automat pomocniczy bez panelu użytkownika.

Automaty wydające dostosowane do Państwa potrzeb

Zapraszamy do kontaktu z nami – porozmawiajmy na temat automatów vendingowych w Państwa firmie. Wypełnij formularz, zostaw swoje imię i numer telefonu – zadzwonimy!


Co wyróżnia automat vendingowy D810?

Niewątpliwą zaletą automatu wydajacego D810 jest jego funkcja regulacji komór na wysokość i szerokość na każdym użytkowania automatu. Dzięki temu półki we wnętrzu urządzenia mogą być modyfikowane zarówno w zakresie ich szerokości, jak i wysokości (dostępne jest 9 konfiguracji pozwalających na różne ustawienia). To nowoczesne rozwiązanie pozwala na stałe dostosowywanie pojemności automatu do ilości produktów.

Automat wydający D810 to automat bębnowy, co oznacza, że jest bardzo pojemny, a jego załadunek zajmuje stosunkowo niewiele czasu. Jeśli chodzi o produkty MRO, które można w nim umieścić, to w ofercie Bogmar dostępny jest sprzęt wykorzystywany w rozmaitych branżach. Zapewniamy wybór specjalistycznych artykułów: od ubrań ochronnych typu kombinezony i rękawice, przez chemię techniczną, po artykuły ścierne czy tnące i wiele innych. Oferowane produkty zarówno pochodzą od światowej klasy marek, jak i są szyte przez firmę Bogmar.

Zalety automatów wydających

Ze względu na szereg korzyści, jakie posiadają automaty bębnowe (w tym automat wydajacy D810), są one przydatnym i często stosowanym urządzeniem. Dlaczego? Stały dostęp do produktów niezależnie od godziny pozwala na oszczędność czasu. Nie ma potrzeby zamawiania dostawy sprzętu przez osoby trzecie, wystarczy tylko cykliczny załadunek maszyny. Osoby pracujące na nocnych zmianach szczególnie docenią to rozwiązanie, ponieważ w przypadku braku produktu mogą bezproblemowo skorzystać z maszyny wydającej.

Ponadto wgląd w zużycie materiałów, który możliwy jest po zainstalowaniu oprogramowania IDS, pozwala na kontrolę nad magazynem, czyli stałe monitorowanie ilości produktów. Oznacza to trzymanie ręki na pulsie, jeśli chodzi o zapotrzebowania pracowników na dane artykuły. Na podstawie raportów zużycia możliwe jest także sensowne planowanie zakupu kolejnych produktów MRO. Pozwala to ograniczyć nadmierne wydatki na sprzęt, który nie jest potrzebny – oszczędność pieniędzy sięga nawet do 50% w stosunku do dotychczasowych ponoszonych kosztów. Dodatkowo firma Bogmar oferuje usługę narzędziowni 24h. Dzięki niej możliwe jest zwracanie niepotrzebnych produktów, które nie zostały wykorzystane lub które używano, ale nadal są w dobry stanie. Pozwala to zminimalizować zanieczyszczające środowisko odpady.

Oszczędność czasu, miejsca i pieniędzy to czynniki przemawiające na korzyść automatów wydajacych. Zapoznaj się z ofertą Bogmar i wybierz automat wydający D810, który pozwoli Ci usprawnić pracę w swojej działalności gospodarczej.

Parametry techniczne automatu wydającego D810

PARAMETRY TECHNICZNE
Wysokość [mm] 1950
Szerokość [mm] 795
Głębokość [mm] 795
POJEMNOŚĆ [KOMÓRKI / PÓŁKI JEDNEGO TYPU]
50 x 80 mm 810
75 x 80mm 540
50 x 170 mm 405
150 x 80 / 75 x 170 / 50 x 270 mm 270
75 x 170 mm 180
150 x 170 mm 135
150 x 270 mm 90
INNE
Temperatura pracy [°C] 5 – 40
Waga [kg] 400
Pobór prądu [W] 15 (czuwanie) // 100 (dystrybucja)
Napięcie [V] 230 / 1A
Dopuszczalne obciążenie przy podstawowej konfiguracji bębna [kg] 324

Zobacz inne nasze automaty

AUTOMAT WYDAJĄCY
D810

AUTOMAT VENDINGOWY
D1080

AUTOMAT WYDAJĄCY
L40

AUTOMAT VENDINGOWY
F80

TERMINAL MAGAZNOWY
T10

WRZUTNIA
C240

AUTOMAT VENDING
F48COLLING

OZONOMAT L40
automat do czyszczenia obuwia

BEHAPOMAT
automat do wydawania rękawic

NARZĘDZIOMAT
automat do wydawania narzędzi

PRZESYŁKOMAT
automat do wydawania przesyłek

Wypełnij nasz formularz, aby dowiedzieć się więcej!

Prześlij nam Twoje imię oraz numer telefonu – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację. To doskonała okazja do wyrażenia potrzeb oraz nakreślenia celów, które mają spełnić automaty vendingowe. To wszystko w nienachalnej atmosferze.