telefon kalkulator

AUTOMAT WYDAJĄCY L40

AUTOMAT WYDAJĄCY L40

Automat wydający L40 BHP to nowoczesne urządzenie służące do wydawania produktów MRO. Ze względu na fakt, że zajmuje znacznie mniej miejsca niż tradycyjny magazyn, cieszy się coraz większą popularnością w firmach o rozmaitym profilu. Ponadto jest to urządzenie zautomatyzowane i obsługiwane zdalnie, co jest niezwykle ważne w obecnych czasach, które wyznacza szybkie tempo życia. W automatach umieścić można sprzęt zarówno o mniejszych, jak i o większych gabarytach – w przypadku tych drugich świetnie sprawdza się automat wydający L40. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o tym urządzeniu, które zakupić można na stronie internetowej firmy Bogmar.

Automat wydający L40 – podstawowe informacje

Ten samoobsługowy automat wydający L40 pozwala na automatyczne wydawanie do 40 różnych produktów. Współpracuje on sprawnie z automatami D540, D1080, F80, D810, pełniąc funkcję jednostki pomocniczej dystrybuującej artykuły o dużych gabarytach. Warto podkreślić, że załadunek tych produktów możliwy jest za sprawą jego prostej i kwadratowej budowy. Ponadto specjalnie przygotowane otwory przeznaczone są do wykonania wewnętrznej instalacji 230 V, zasilającej przechowywane produkty.

Automatem tym można bezproblemowo zarządzać za pomocą ekranu dotykowego w wersji Basic i pro. Do maszyny można podłączyć czytnik kodów kreskowych, dzięki czemu pracownicy będą mogli pobierać produkty.

Za sprawą funkcji regulacji komór możliwe jest dostosowywanie wysokości półek do gabarytów produktów – wyróżnić można 4 konfiguracje. Jest to niewątpliwy atut, gdyż pozwala to na każdorazowe zmienianie układu wewnątrz automatu.

Automaty wydające dostosowane do Państwa potrzeb

Zapraszamy do kontaktu z nami – porozmawiajmy na temat automatów vendingowych w Państwa firmie. Wypełnij formularz, zostaw swoje imię i numer telefonu – zadzwonimy!


Zalety automatów vendingowych

Automaty vendingowe ze względu na szereg korzyści wynikających z ich stosowania wyznaczają nowy trend w przemyśle. Ich główne zalety to:

Dostęp 24/7

Stały dostęp do produktów niezależnie od pory dnia jest szczególnie przydatny pracownikom zmianowym. Dzięki temu mogą oni bez problemu pobrać potrzebny artykuł.

Kontrola nad magazynem

Za sprawą oprogramowania IDS możliwe jest połączenie automatu vendingowego BHP z aplikacją na telefonie lub komputerze. System operacyjny pozwala wtedy na stałe monitorowanie stanu magazynu oraz wysyła powiadomienia w sytuacji braków określonych produktów.

Optymalizacja kosztów

Dostęp do raportów informujących o zużyciu materiałów pozwala na zakup wyłącznie z góry zaplanowanej ilości produktów. Zapotrzebowanie to muszą określić pracownicy, co dodatkowo wpływa na wzrost poczucia odpowiedzialności, które odzwierciedlić się może w postaci większego zaangażowania w wykonywaną pracę.

W efekcie tej współpracy nadmiarowe ilości artykułów nie zostają zakupione. Ta ograniczona konsumpcja oznacza nie tylko oszczędność pieniędzy, lecz także troskę o środowisko.

Oszczędność czasu

Ze względu na stały wgląd w informacje o poziomie zaopatrzenia magazynu w dany produkt (przez aplikację na telefonie/komputerze) nie trzeba samodzielnie zaglądać do wnętrza automatu wydającego. System operacyjny robi to za Ciebie. Ponadto nie ma konieczności czekania na dowóz potrzebnych produktów przez osoby pośredniczące, co pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, lecz także pieniądze.

Ekologia

Automat vendingowy jest urządzeniem energooszczędnym, a mniejsze zużycie energii to mniejsze zanieczyszczenie środowiska.

Spersonalizowany dostęp do produktów

Stałe wydawanie produktów nie jest tożsame z ich nieograniczoną dystrybucją dla pracowników. System IDS pozwala na nałożenie limitów na wydawanie artykułów. Ponadto pracodawca może spersonalizować dostęp do nich w zależności od stanowiska pracownika i określonego przez niego wcześniej zapotrzebowania na dany artykuł.

Sprawna logistyka

W przypadku większych zakładów pracy można kupić albo wypożyczyć kilka automatów wydających i rozstawić je w różnych miejscach. Oznacza to szybszy dostęp do produktów, co przekłada się na wzrost efektywności pracowników.

Oferta Bogmar BB

Firma Bogmar oferuje nie tylko automaty vendingowe (w tym automat wydający L40), lecz także ich serwis. Na naszej stronie internetowej znajdziesz rozmaite usługi: od wynajmu automatów po możliwość wypożyczania produktów MRO. Prowadzimy sklep internetowy, w którym zakupić można sprzęt od renomowanych producentów, oraz samodzielnie szyjemy ubrania ochronne, które cieszą się popularnością na rynku od 30 lat. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

PARAMETRY TECHNICZNE

Wysokość [mm] 1920
Szerokość [mm] 1020
Głębokość [mm] 600

ILOŚĆ PÓŁEK JEDNEGO TYPU

80 x 295 [mm]
170 x 400 + 80 x 400 [mm]
260 x 400 + 80 x 400 [mm]
350 x 400 mm + 80 x 400 [mm]

Z PANELEM UŻYTKOWNIKA

35
17 + 1
10 + 5
7 + 3

BEZ PANELU UŻYTKOWNIKA

50
20
12 + 4
10

INNE

Temperatura pracy [°C]
Waga [kg]
Pobór prądu [Watt]
Napięcie [V]
Dopuszczalne obciążenie
przy podstawowej konfiguracji bębna [kg]
5 – 40
200
15
230 / 1 A
25

Zobacz inne nasze automaty

AUTOMAT WYDAJĄCY
D810

AUTOMAT VENDINGOWY
D1080

AUTOMAT WYDAJĄCY
L40

AUTOMAT VENDINGOWY
F80

TERMINAL MAGAZNOWY
T10

WRZUTNIA
C240

AUTOMAT VENDING
F48COLLING

OZONOMAT L40
automat do czyszczenia obuwia

BEHAPOMAT
automat do wydawania rękawic

NARZĘDZIOMAT
automat do wydawania narzędzi

PRZESYŁKOMAT
automat do wydawania przesyłek

Wypełnij nasz formularz, aby dowiedzieć się więcej!

Prześlij nam Twoje imię oraz numer telefonu – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację. To doskonała okazja do wyrażenia potrzeb oraz nakreślenia celów, które mają spełnić automaty vendingowe. To wszystko w nienachalnej atmosferze.