telefon kalkulator

Innowacje na AUTOMATICON® (przełożone na maj)

Innowacje na AUTOMATICON® (przełożone na maj)

Podczas tegorocznych targów AUTOMATICON® w Warszawie, po raz pierwszy dołączy do nas producent artykułów dystrybuowanych przez nasze automaty vendingowe. Zapraszamy w maju!

Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON® to miejsce spotkań sektora przemysłu z całego świata. Impreza umożliwia zaprezentowanie innowacji z zakresu automatyki, pomiarów i elektroniki, wzajemną wymianę doświadczeń oraz nawiązanie cennych kontaktów biznesowych. Ubiegłoroczna edycja targów przyciągnęła niemal 10 000 zwiedzających, zainteresowanych wykorzystaniem nowatorskich technologii w biznesie. Udało się nam wówczas pozyskać wiele obiecujących kontaktów.

XXVI Targi AUTOMATICON® odbędą się w Warszawie, prawdopodobnie w 2. połowie maja (miały odbyć się w marcu, jednak w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, zarząd targów podjął decyzję o ich przeniesieniu). Dokładny termin powinniśmy poznać początkiem przyszłego tygodnia.

Po raz pierwszy na imprezie targowej towarzyszyć nam będzie nie tylko producent automatów wydających – firma ASD Systems, ale również producent asortymentu, który dystrybuowany jest poprzez nasze maszyny. Na stoisku BOGMAR spotkacie reprezentację szwedzkiej firmy GUIDE – producenta rękawic ochronnych i autora prekursorskiej na rynku aplikacji Guide Gloves, która na podstawie kilku prostych pytań, automatycznie dobiera odpowiednie rękawice do stanowiska, środowiska pracy i zadania.

Już teraz zapraszamy na stoisko H23 w hali nr 3 EXPO XXI, gdzie będą na Was czekać:

  • Dariusz Stańczuk i Radosław Siejka, Managerowie ds. Automatów wydających BOGMAR
  • Sebastian Domagała, Sales Manager ASD Systems
  • przedstawiciel firmy GUIDE

Zaprezentujemy działanie naszych flagowych i premierowych rozwiązań:

  • Automatu D1080, który automatycznie wydaje do 1080 różnych produktów,
  • Automatu D810, który oferuje rekordową pojemność na minimalnej powierzchni,
  • Automatu L-40, który może wydawać do 40 różnych produktów o dużych gabarytach,
  • Terminala T10 do wirtualizacji (dokładnego odwzorowania) magazynu.

Istnieje możliwość otrzymania bezpłatnej wejściówki po wcześniejszej rejestracji online. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora.

Do zobaczenia w Warszawie!