telefon kalkulator

Instalacja automatu

Instalacja automatu L40 Rental24h

21 kwietnia udało nam się zainstalować kolejny automat wydający typ L40 służący do wydawania przyłbic spawalniczych. Dzięki instalacji elektrycznej z systemem gniazdek 230v wewnątrz automatu L40 zwracane urządzenia akumulatorowe można podłączać do ładowania. Dzięki temu pracownik zawsze otrzyma narzędzie które jest naładowane!
Produkty mogą być wypożyczane dowolnym pracownikom którzy w danej chwili je potrzebują lub produkt może być zwracany do automatu, który służy jako indywidualna szafka personalna pracownika na ŚOP.

Opisana instalacja dotyczy wypożyczania przyłbic spawalniczych z system filtracji i obiegu powietrza model:
Panoramaxx quattro jest przeznaczona do zastosowania w budowie ciężkich konstrukcji metalowych, gdzie często wykorzystywana jest duża energia i niezbędne są różne pozycje spawania. Zwłaszcza w pozycjach wymuszonych punkt spawania nie jest bezpośrednio widoczny. Idealna zależność od kąta widzenia, potwierdzona najlepszym wynikiem testowym 1 według normy EN 379, gwarantuje spawaczowi panoramaxx quattro lepszą widoczność procesu spawania bez ręcznej regulacji stopnia ochrony. Rezultatem jest praca bez przerw i zmęczenia oraz większa wydajność. W połączeniu z systemem e3000X, który zapewnia 99,8% filtracji powietrza wtłaczanego do przyłbicy w trakcie procesu spawania. Otrzymujemy najlepszy system oferujący najwyższą ochronę, która możemy zapewnić naszym spawaczom.

Szczegółowy opis produktu : zobacz_opis.pdf

Polecamy zainteresowanie się naszą najnowszą usługą Rental24h. Usługa ta polega na wypożyczaniu produktów które dostępne są 24h na dobę dla pracowników firmy. Z naszej strony gwarantujemy, że nasi wyspecjalizowani pracownicy będą cały czas dbać o właściwą jakość wypożyczanych urządzeń i w przypadku kiedy taki sprzęt będzie zepsuty naprawimy go. Możemy również dbać o konserwację tych urządzeń. Zachęcamy do zaproszenia naszego kierownika regionu który po zweryfikowaniu wszystkich waszych potrzeb będzie mógł przedstawić ofertę dedykowaną specjalnie dla Państwa.