telefon kalkulator

KOLEJNA POMYŚLNA INSTALACJA NASZYCH AUTOMATÓW U KLIENTA!

Zastanawiasz się w jakiej opcji nabyć u nas Automaty wydające – zakup wynajem czy magazyn24h?
Myślisz o zakupie lub wynajmie urządzeń, które będą odpowiedzialne za dystrybucję artykułów niezbędnych w miejscu pracy? Automaty wydające – vendingowe wyposażone w produkty BHP lub MRO – oferowane przez naszą firmę w ramach opcji zakupu lub wynajmu świetnie się w tej kwestii sprawdzają. Poszliśmy jednak o krok dalej – by ułatwić ci obsługę urządzenia, postanowiliśmy zdjąć cały ciężar z twoich barków. Z tego powodu wprowadziliśmy do naszej oferty usługę abonamentową Magazyn24h. Tym samym nie tylko zapewniamy możliwość wydawania artykułów za pomocą automatu vendingowego we wskazanym miejscu poprzez dostarczenie urządzenia, ale również całodobowy monitoring oraz bieżące uzupełnianie zapasów przez naszych mobilnych magazynierów znani jako lokalni rezydenci.

Kompleksowa dystrybucja za pomocą automatów

W ramach Magazynu24h vendingowe automaty wydające BHP, zgodnie z zapotrzebowaniem zgłoszonym przez klienta, są dostarczane do wskazanego miejsca, po czym następuje właściwa instalacja wraz ze specjalnym systemem informatycznym. Intuicyjny system IDS, do którego dostęp jest możliwy przez aplikację mobilną lub komputer, zapewnia możliwość sprawdzenia stanu magazynowego którego raport może być wysyłany na dowolny adres mailowy o żądanej godzinie. Pozwala to, by zapasy były regularnie uzupełniane bez konieczności manualnego sprawdzania braków. Gwarantuje to bardziej efektywne procesy zarządzania w firmie, co w konsekwencji prowadzi do oszczędności finansowych. Automaty vendingowe zaopatrywane są w nasze produkty BHP – rękawice, maski, okulary i ważne narzędzia zgodnie z zapotrzebowaniem.

Wysoka funkcjonalność systemu IDS

System informatyczny w automatach vendingowych pozwala na stworzenie profili dla każdego użytkownika, co w konsekwencji oznacza uzyskanie kontroli nad tym, ile materiałów jest zużywanych przed konkretną jednostkę. Takie dane pozwalają określić, czy wydawane artykuły BHP nie schodzą w nadmiarze z uwagi na postępowanie poszczególnych osób lub kradzieże. Przekłada się to w konsekwencji na możliwość optymalizacji zapasów oraz kosztów zakupu, a także zablokowania poboru większej niż określona liczba artykułów przez daną osobę (kontrola wydań ze względu na stanowisko pracy). W celu lepszego zarządzania można integrować aplikację IDS z dowolnym systemem WMS.

Stały nadzór i informacje dostarczane przez aplikacje chronią również przed przestojami związanymi z brakiem produktów BHP i MRO w urządzeniach vendingowych. System wyposażony jest także w funkcję generowania raportów, co jest bardzo istotne z punktu usprawniania procesów zachodzących w firmie. Dostarcza dane, które po wnikliwej analizie mogą posłużyć do znalezienia obszarów z zakresu logistyki czy produkcji wymagających poprawy. Wsparcie dla procesów zarządzania Oferowane przez nas wydające automaty vendingowe z produktami BHP (o niskim zużyciu prądu) możesz zarówno kupić, jak i wynająć. Dysponujemy różnego rodzaju urządzeniami (bębnowy, spiralowy, szafkowy), których szeroka oferta pozwala na dopasowanie do wszelkich potrzeb. Wydają one artykuły MRO i BHP 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, gwarantując stały dostęp. Jednak w przypadku decyzji o samym zakupie lub wynajmie, to ty jesteś odpowiedzialny za uzupełnianie zapasów w automatach.

Magazyn24h powstał z uwagi na chęć wychodzenia naprzód oczekiwaniom klientów i ułatwiania procesów zarządzania zachodzących w firmach działających w różnych branżach. Stały monitoring (aktualizacje w systemie dosłownie co kilka minut!), łatwe wydawanie, uzupełnianie zapasów artykułów BHP lub MRO na bieżąco, dedykowany opiekun, pełna kontrola nad tym, co się dzieje w firmie – tak brzmi obietnica, którą ci składamy, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych automatów vendingowych wraz z usługą abonamentową Magazyn24h.

Możliwości dokonania wyboru

Wciąż się zastanawiasz, która opcja jest najlepsza – zakup lub wynajem automatów wydających artykuły BHP czy Magazyn24h? Zakup oraz wynajem urządzeń vendingowych zrzucają na ciebie konieczność pełnienia kontroli nad uzupełnianiem zapasów i pozbawia opisanych korzyści, więc w naszym odczuciu nie ma wątpliwości w tym zakresie. Jeśli zależy ci na oszczędnościach (na poziomie nawet 55%), funkcjonalnym zarządzaniu oraz ograniczaniu niepotrzebnego wysiłku, zdecyduj się na kompleksową usługę outsourcingową Magazynu24h oferowaną przez naszą firmę.