telefon kalkulator

AUTOMATY WYDAJĄCE – ODDZIAŁ GDAŃSK

Automaty wydające dostosowane do Państwa potrzeb

Zapraszamy do kontaktu z nami – porozmawiajmy na temat automatów vendingowych w Państwa firmie. Wypełnij formularz, zostaw swoje imię i numer telefonu – zadzwonimy!


ODDZIAŁ GDAŃSK

AUTOMATY VENDINGOWE

Bogmar BB – dystrybutor polskich automatów wydających. Posiadamy  35 lat doświadczenia w dostarczaniu produktów i usług z zakresu BHP. Nasz oddział w Gdańsku funkcjonuje od 2008 roku. Zainstalowaliśmy dotąd setki nowoczesnych automatów vendingowych na terenie całej Polski – również na obszarze woj. pomorskiego. Wszystkie nasze automaty wydające artykuyły BHP posiadają najniższą klasę energetyczną. Są przyjazne dla środowiska i firmowego budżetu. Pomimo kompaktowych rozmiarów, oferują ogromne pojemności z możliwością dostosowania komórek (w dowolnym momencie) do specyfiki wydawanych produktów.

Posiadamy także w naszej ofercie Usługi24h – pakiet, który optymalizuje działania firmy pod kątem: automatyzacji wydawania artykułów BHP, zaopatrywania firmy w produkty, rental narzędzi, czyściw i rękawic roboczych. Sprawdź naszą ofertę już dziś!

Automaty wydające – Gdańsk. Do usług!

Zapewniamy kompleksową obsługę. Nie tylko wynajmujemy automaty vendingowe BHP, ale także:

  • zaopatrujemy przemysłowe automaty w artykuły BHP, narzędzia lub dowolne inne produkty używane w zakładzie pracy;
  • w ramach Magazyn24h monitorujemy zapasy – posiadamy lokalnych rezydentów, którzy dbają o to, by w waszych maszynach BHP niczego nie brakowało;
  • wypożyczamy i serwisujemy elektronarzędzia, odzież roboczą i ochronną, rękawice oraz czyściwa w ramach usługi Rental24h;
  • szkolimy pracowników Klienta z obsługi automatów wydających i systemu zarządzania IDS.

Współpracujemy z przedsiębiorcami z Gdańska, Sopotu, Pruszcza Gdańskiego, Kowali, Żukowa czy Pszczółek. Przekonaj się i Ty – dowiedz się więcej!

Automaty wydające Gdańsk

Nasze automaty wydające w Gdańsku i okolicznych miejscowościach:

  • 80-058 Gdańsk, ul. Trakt Świętego Wojciecha 215B*
  • 80-299 Gdańsk, ul. Nowy Świat 20a*
  • 80-701 Gdańsk, ul. Ku Ujściu 4*

*Lokalizacja automatycznych magazynów

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Napisz do nas lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem!

Beata Trzebiatowska

gdansk@bogmar.net | +48 572 572 860

Prześlij nam Twoje imię oraz numer telefonu – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację. To doskonała okazja do wyrażenia potrzeb oraz nakreślenia celów, które mają spełnić automaty vendingowe.