telefon kalkulator

AUTOMATY WYDAJĄCE – ODDZIAŁ GDYNIA

Automaty wydające dostosowane do Państwa potrzeb

Zapraszamy do kontaktu z nami – porozmawiajmy na temat automatów vendingowych w Państwa firmie. Wypełnij formularz, zostaw swoje imię i numer telefonu – zadzwonimy!


ODDZIAŁ GDYNIA

AUTOMATY VENDINGOWE

Bogmar BB – pewnie zastanawiasz się co to za firma? Odpowiadamy! Jesteśmy dystrybutorem nowoczesnych, wielofunkcyjnych, energooszczędnych automatów vendingowych BHP. Nasze 35-letnie doświadczenie w dostarczaniu produktów i usług z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy gwarantuje ofertę najwyższej jakości oraz znajomość problemów występujących w danej branży. Oddział w Gdyni uruchomiliśmy w 2017 roku.

Współpraca z Bogmar BB daje pewność faktycznie kompleksowej obsługi i opieki przez całą dobę. Oferujemy wynajem kompaktowych automatów vendingowych, szkolenie z obsługi maszyn i systemu IDS, monitorowanie i uzupełnianie produktów w szafach BHP oraz serwis urządzeń i wsparcie w przekonfigurowaniu pod specyfikę dystrybucji.

W ramach usługi Rental24h wynajmujemy i serwisujemy elektronarzędzia, odzież roboczą i ochronną, rękawice i czyściwa, co pozwala firmom zoptymalizować koszty i zagwarantować pracownikom stały dostęp do niezbędnych narzędzi pracy – w idealnym stanie technicznym.

Automaty wydające – Gdynia. Świetnie automatyzują pracę.

Oferujemy innowacyjne automaty vendingowe BHP, które dostarczamy z postsprzedażową ofertą serwisową. Automaty vendingowe, które możemy monitorować przez 24h/7 i na bieżąco zaopatrywać w dowolnie wskazane artykuły BHP, narzędzia lub inne produkty. Oprócz sprzedaży/wynajmu automatów wydających i ich instalacji, proponujemy:

 

  • doradztwo przy wyborze najkorzystniejszych dla Klienta rozwiązań,
  • monitoring zapasów magazynowych 24h/7 w ramach usługi Magazyn24h,
  • bieżące zaopatrywanie automatów vendingowych BHP w kończące się produkty – posiadamy magazyn lokalny zasilany z magazynu centralnego,
  • zamawianie produktów online poprzez sklep internetowy Hurtownia24h, w którym czeka ogromny wybór artykułów PPE i MRO różnych marek,
  • rental odzieży roboczej, rękawic, czyściw i narzędzi,
  • przeszkolenie załogi z obsługi przemysłowych szaf vendingowych BHP i zarządzania systemem IDS,
  • profesjonalny serwis automatów i renowację artykułów PPE/MRO wielokrotnego użytku.

Zapewniamy obsługę przedsiębiorców z Gdyni, Sopotu, Redy, Rumii, Rewy, Kosakowa, Kamienia, Bojanowa, Kielna, Wejherowa i całego woj. pomorskiego. Gorąco zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, aby dowiedzieć się więcej!

Automaty wydające Gdynia

Nasze automaty wydające w Gdyni i okolicznych miejscowościach:

  • 81-029 Gdynia, ul. Północna 11*
  • 81-366 Gdynia, ul. Czechosłowacka 3*
  • 81-061 Gdynia, ul. Hutnicza 53b*

*Lokalizacja automatycznych magazynów

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Napisz do nas lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem!

Beata Trzebiatowska

gdynia@bogmar.net | +48 572 572 860

Prześlij nam Twoje imię oraz numer telefonu – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację. To doskonała okazja do wyrażenia potrzeb oraz nakreślenia celów, które mają spełnić automaty vendingowe.