telefon kalkulator

AUTOMATY WYDAJĄCE – ODDZIAŁ KATOWICE

Automaty wydające dostosowane do Państwa potrzeb

Zapraszamy do kontaktu z nami – porozmawiajmy na temat automatów vendingowych w Państwa firmie. Wypełnij formularz, zostaw swoje imię i numer telefonu – zadzwonimy!


ODDZIAŁ KATOWICE

AUTOMATY VENDINGOWE

Bogmar BB – jesteśmy polską firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem w dostarczaniu produktów i usług z zakresu BHP. Nasze rozwiązania codziennie trafiają do tysięcy pracowników, gwarantując ciągłość dostaw i generując oszczędności na poziomie nawet 55%! Od początku istnienia jesteśmy silnie związani ze śląskim rynkiem. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej. Współpracujemy z firmami z całego Śląska w zakresie wynajmu automatów wydających oraz ich bieżącego zaopatrywania w niezbędne do pracy produkty. Oddział w Katowicach uruchomiliśmy w 2017 roku.

Z myślą o Klientach, którzy oczekują indywidualnego, kompleksowego podejścia oraz opieki w systemie 24h/7, stworzyliśmy Usługi24h. To szereg innowacyjnych rozwiązań, które stanowią odpowiedź na różne wyzwania związane z zarządzaniem produktami używanymi w fabrykach. Gwarantują ciągłość dostaw w działach produkcji oraz oszczędności dochodzące do 55%.

Zapewniamy także serwis zainstalowanych przemysłowych szaf vendingowych, szkolenie z ich obsługi oraz szereg dodatkowych rozwiązań, które usprawniają pracę Twojego przedsiębiorstwa. Jest to pewność optymalizacji działania magazynu w firmie.

Automaty wydające – Katowice. Dobry wybór dla przedsiębiorców!

W naszym portfolio znajdą Państwo Usługi24h. Jest to bogata gama rozwiązań, które można łączyć ze sobą – została stworzona z myślą o Klientach, którzy oczekują indywidualnego, kompleksowego podejścia. Co wyróżnia naszą propozycję?

  • sprzedaż lub wynajem automatów vendingowych – kompaktowe, wielofunkcyjne i łatwo konfigurowalne maszyny, które zapewniają stałą dostępność potrzebnych do pracy produktów i pełną kontrolę nad ich wydaniami,
  • monitoring zapasów w automatach i regularne dostawy produktów – w asortymencie posiadamy artykuły BHP, narzędzia i elektronarzędzia, odzież roboczą, rękawice, czyściwa i inne produkty wielu renomowanych marek;
  • dostawę i odbiór produktów MRO w ramach usługi Narzędziownia24h – w asortymencie posiadamy narzędzia ręczne i skrawające wielu czołowych producentów,
  • serwis zainstalowanych automatów wydających i wsparcie techniczne,
  • bieżące zaopatrywanie maszyn vendingowych.

W naszym zasięgu pozostają nie tylko Katowice, ale również inne miasta, jak Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Bytom czy Chorzów. W Katowicach posiadamy magazyn lokalny zasilany z magazynu centralnego w Bielsku-Białej. Mobilni magazynierzy Bogmar BB dbają o to, by w automatach Klientów na obszarze woj. śląskiego nigdy niczego nie brakowało. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i składania zapytań!

Automaty wydające Katowice

Nasze automaty wydające – Katowice i miasta w metropolii górnośląskiej:

  • 41-800 Zabrze ul. Wolności 318*
  • 41-216 Sosnowiec ul. Grenadierów 21*
  • 41-800 Zabrze ul. Pawliczka 1*

*Lokalizacje automatycznych magazynów

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Napisz do nas lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem!

Prześlij nam Twoje imię oraz numer telefonu – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację. To doskonała okazja do wyrażenia potrzeb oraz nakreślenia celów, które mają spełnić automaty vendingowe.