telefon kalkulator

AUTOMATY WYDAJĄCE – ODDZIAŁ KIELCE

Automaty wydające dostosowane do Państwa potrzeb

Zapraszamy do kontaktu z nami – porozmawiajmy na temat automatów vendingowych w Państwa firmie. Wypełnij formularz, zostaw swoje imię i numer telefonu – zadzwonimy!


ODDZIAŁ KIELCE

AUTOMATY VENDINGOWE

Co wyróżnia Bogmar BB? Jesteśmy polską firmą rodzinną z siedzibą w Bielsku-Białej, jednak jesteśmy także obecni w Kielcach od 2018 roku. Działamy w branży artykułów BHP automatów vendingowych z ponad 30-letnim doświadczeniem. Nasze rozwiązania usprawniają pracę i optymalizują koszty w setkach polskich i europejskich fabryk, gwarantując ciągłość dostaw i oszczędności sięgające nawet 55%!

Filarem naszej oferty są wielofunkcyjne automaty wydające, które służą do całodobowej dystrybucji różnego rodzaju produktów używanych w zakładach pracy. Automaty vendingowe BHP dostępne w ofercie Bogmar BB są: energooszczędne, niezawodne i bezproblemowe do indywidualnego skonfigurowania. Do tej pory w Polsce wdrożyliśmy setki takich maszyn. W naszym portfolio znajdziesz także propozycje, które zapewniają kompleksową, całodobową opiekę przedsiębiorstwa.

Automaty wydający – Kielce. Doskonała inwestycja dla przedsiębiorstw!

Oferujemy innowacyjne produkty i usługi z zakresu BHP wraz z obsługą wdrożeniową i opieką serwisowąDostarczamy automaty vendingowe, które możemy monitorować przez 24h/7 i na bieżąco zaopatrywać w dowolnie wskazane artykuły BHP, narzędzia lub inne produkty. Oprócz sprzedaży/wynajmu automatów wydających i ich instalacji, proponujemy:

  • doradztwo przy wyborze najkorzystniejszych dla Klienta rozwiązań,
  • monitoring zapasów magazynowych 24h/7 w ramach usługi Magazyn24h,
  • bieżące zaopatrywanie automatów vendingowych BHP w kończące się produkty – posiadamy magazyn lokalny zasilany z magazynu centralnego,
  • zamawianie produktów online poprzez sklep internetowy Hurtownia24h, w którym czeka ogromny wybór artykułów PPE i MRO różnych marek,
  • rental odzieży roboczej, rękawic, czyściw i narzędzi,
  • przeszkolenie załogi z obsługi przemysłowych szaf vendingowych BHP i zarządzania systemem IDS,
  • profesjonalny serwis automatów i renowację artykułów PPE/MRO wielokrotnego użytku.

Wśród naszych Klientów znajdują się zarówno duże firmy, jak i małe, średnie przedsiębiorstwa z Kielc, Chęcin, Morawicy, Piekoszowa czy Sobkowa.

Automaty wydające Kielce

Gdzie znajdziecie nasze automaty wydające w Kielcach i ościennych miejscowościach?

  • 25-663 Kielce, ul. Karola Olszewskiego 6*
  • 25-734 Kielce, ul. Jagiellońska 109*
  • 25-214 Kielce, ul. gen. Józefa Hauke-Bosaka 2*

*Lokalizacja automatycznych magazynów

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Napisz do nas lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem!

Prześlij nam Twoje imię oraz numer telefonu – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację. To doskonała okazja do wyrażenia potrzeb oraz nakreślenia celów, które mają spełnić automaty vendingowe.