telefon kalkulator

AUTOMATY WYDAJĄCE – ODDZIAŁ KRAKÓW

Automaty wydające dostosowane do Państwa potrzeb

Zapraszamy do kontaktu z nami – porozmawiajmy na temat automatów vendingowych w Państwa firmie. Wypełnij formularz, zostaw swoje imię i numer telefonu – zadzwonimy!


ODDZIAŁ KRAKÓW

AUTOMATY VENDINGOWE

Bogmar BB – polskie przedsiębiorstwo rodzinne z siedzibą w Bielsku-Białej. Posiadamy przeszło 30-letnie doświadczenie w branży BHP. Nasze artykuły codziennie trafiają do tysięcy pracowników z polskich i europejskich fabryk. Poprzez dostarczane produkty i usługi gwarantujemy ciągłość dostaw w działach produkcji i oszczędności sięgające do 55%.

W woj. małopolskim działamy od 2016 roku. Nasz oddział znajdujący się w Krakowie zapewnia obsługę Klientów z całego regionu w zakresie instalacji automatów vendingowych oraz ich całodobowego monitorowania i zaopatrywania w artykuły BHP, narzędzia i inne, używane w zakładzie produkty – w zależności od potrzeb.

Automaty wydające – Kraków i okolice. To właśnie tutaj przedsiębiorcy mogą zoptymalizować proces przepływu produktów w magazynie. Oferowane przez nas automaty wydające umożliwiają całodobową dystrybucję używanych produktów w zakładach pracy. To wielofunkcyjne, energooszczędne, bezpieczne i łatwo konfigurowalne maszyny vendingowe, których do tej pory w Polsce wdrożyliśmy setki egzemplarzy.  

Państwa pracownicy mogą zamawiać produkty do maszyn vendingowych. Pozwala na to platforma Hurtownia24h – sklep internetowy z szerokim asortymentem artykułów PPE i MRO różnych marek.

Automaty wydające – Kraków. Poznaj ich działanie!

Naszym Klientom zapewniamy indywidualną, kompleksową obsługę w systemie 24h, obejmującą m.in.:

  • doradztwo w zakresie doboru optymalnych rozwiązań,
  • dostawę automatów wydających wraz z ich instalacją na terenie firmy,
  • przeszkolenie pracowników z obsługi szaf vendingowych i zarządzania systemem IDS,
  • monitoring 24h/7 produktów w automatach wydających BHP,
  • bieżące zaopatrywanie maszyn vendingowych w kończące się produkty,
  • rental odzieży roboczej, rękawic, czyściw i narzędzi,
  • serwisowanie zainstalowanych szaf vendingowych i pomoc techniczną.

Współpracujemy z Klientami z Krakowa, Nowego Sącza, Oświęcimia, Balic, Skawiny, Niepołomic i innych, małopolskich miast. Zachęcamy do składania zapytań ofertowych telefonicznie lub poprzez poniższy formularz. Możemy zainstalować w Twojej fabryce dowolną ilość automatów dystrybucyjnych, aby każdy pracownik miał swobodny dostęp do używanych produktów.

Automaty wydające Kraków

Gdzie znajdziecie automaty wydające w Krakowie i okolicznych miastach?

  • 32-600 Brzezinka (k. Oświęcimia), ul. Górnicza 8*
  • 33-311 Wielogłowy (k. Nowego Sącza)

*Lokalizacja automatycznych magazynów

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Napisz do nas lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem!

Prześlij nam Twoje imię oraz numer telefonu – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację. To doskonała okazja do wyrażenia potrzeb oraz nakreślenia celów, które mają spełnić automaty vendingowe.