telefon kalkulator

AUTOMATY WYDAJĄCE – ODDZIAŁ ŁÓDŹ

Automaty wydające dostosowane do Państwa potrzeb

Zapraszamy do kontaktu z nami – porozmawiajmy na temat automatów vendingowych w Państwa firmie. Wypełnij formularz, zostaw swoje imię i numer telefonu – zadzwonimy!


ODDZIAŁ ŁÓDŹ

AUTOMATY VENDINGOWE

Bogmar BB – jesteśmy firmą, która od ponad 30 lat tworzy i dostarcza produkty i usługi z zakresu BHP. Naszym flagowym rozwiązaniem są innowacyjne automaty vendingowe, które pozwalają w 100% zautomatyzować proces wydawania różnych artykułów BHP i narzędzi w firmach. W naszym zasięgu jest cała Polska, a w województwie łódzkim działamy od 2015 roku.

W naszym portfolio poza automatami vendiungowymi BHP znajdą Państwo: dystrybucję narzędzi, produkcję odzieży roboczej i rękawic, a także usługi związane z pakietem Usługi24h. Ponadto, skupiamy się także na zapewnieniu optymalnego poziomu zapasów w przedsiębiorstwach. Monitorowaniem i uzupełnianiem automatów vendingowych BHP w Łodzi zajmują się nasi  rezydenci w ramach kompleksowej usługi abonamentowej Magazyn24h. Uzupełniane produkty są pobierane z lokalnego magazynu w Łodzi, który codziennie zasilany jest z magazynu centralnego w Bielsku-Białej.

Automaty wydające – Łódź. Rozwiązanie nowoczesnego przedsiębiorcy

Współpraca z nami to prawdziwie kompleksowa obsługa, gwarantująca ciągłość dostaw w działach produkcji oraz oszczędności na poziomie nawet 55%. Klientom z woj. łódzkiego oferujemy:

  • nowoczesne automaty wydające na sprzedaż lub wynajem, które umożliwiają całodobową, zautomatyzowaną dystrybucję artykułów PPE, narzędzi MRO lub dowolnych innych produktów, używanych przez pracowników w firmie;
  • monitorowanie i zaopatrywanie automatów w potrzebne produkty – nasz mobilny magazynier na bieżąco kontruje stany magazynowe i uzupełnia zapasy w maszynach vendingowych tak, aby Twoim pracownikom nigdy nie zabrakło narzędzi do pracy;
  • profesjonalny serwis automatów – możesz na nas liczyć w każdej sytuacji, także wtedy, gdy zmieni się rodzaj wydawanych produktów. To wszystko dzięki elastycznej konstrukcji – możemy szybko dostosować konfigurację automatu;
  • automat vendingowy jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa,
  • szkolenia z obsługi automatów i zarządzania systemem IDS.

Posiadamy swój oddział z magazynem lokalnym w Łodzi, który obsługuje przedsiębiorców z całego woj. łódzkiego: Łodzi, Pabianic, Strykowa, Brzezin, Aleksandrowa Łódzkiego i innych miast ościennych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Automaty wydające Łódź

Gdzie znajdziecie automaty wydające w Łodzi i okolicznych miejscowościach?

  • 90-001 Łódź, ul. Dowborczyków 18*
  • 97-300 Piotrków Trybunalski, ul. Romana Dmowskiego 30E*
  • 95-050 Konstantynów Łódzki, ul. Kościelna 10*

*Lokalizacja automatycznych magazynów

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Napisz do nas lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem!

Radosław Siejka

lodz@bogmar.net | +48 539 539 170

Prześlij nam Twoje imię oraz numer telefonu – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację. To doskonała okazja do wyrażenia potrzeb oraz nakreślenia celów, które mają spełnić automaty vendingowe.