telefon kalkulator

AUTOMATY WYDAJĄCE – ODDZIAŁ LUBLIN

Automaty wydające dostosowane do Państwa potrzeb

Zapraszamy do kontaktu z nami – porozmawiajmy na temat automatów vendingowych w Państwa firmie. Wypełnij formularz, zostaw swoje imię i numer telefonu – zadzwonimy!


ODDZIAŁ LUBLIN

AUTOMATY VENDINGOWE

Specjalizujemy się w instalacji i obsłudze wielofunkcyjnych, energooszczędnych automatów vendingowych BHP. Od 2019 roku działamy także na lubelskim rynku, zaopatrując fabryki z Lublina i okolic w nasze rozwiązania wspierające codzienne działanie przedsiębiorców. Możemy pochwalić się wdrożeniem ponad 400 szaf vendingowych BHP, które na bieżąco możemy zaopatrywać w produkty i narzędzia. Jest to możliwe dzięki posiadaniu lokalnego oddziału z magazynem w Lublinie.

Przygotowaliśmy zestaw usług – Usługi24h. Są to nowoczesne rozwiązania stanowiące odpowiedź na kluczowe problemy związane z zarządzaniem produktami wykorzystywanymi w zakładach pracy. Zapewnia to kompleksową usługę dostępną całą dobę.

Automaty wydające – Lublin. Kompaktowy wybór do optymalizacji pracy.

Dostarczamy artykuły BHP od ponad 30 lat. Wykorzystując nasze rozwiązania, zapewniasz swojej firmie sprawdzone metody na optymalizację pracy firmy, a także najwyższą jakość i bezpieczeństwo pracowników. Lokalny rezydent Bogmar BB dostępny jest na obszarze woj. lubelskiego w między innymi: Lublinie, Motyczu, Świdniku, Kalinówce, Nałęczowie oraz w wielu innych, okolicznych miastach i wsiach.

Co oferujemy?

  •  sprzedaż lub wynajem automatów vendingowych – kompaktowych, wielofunkcyjnych maszyn, które gwarantują stałą dostępność potrzebnych do pracy produktów i dają pełną kontrolę nad ich zużyciem;
  • przeszkolenie załogi z obsługi maszyn BHP i oprogramowania IDS oraz serwis zainstalowanych automatów;
  • monitoring i zaopatrywanie maszyn w produkty – w asortymencie posiadamy artykuły BHP, narzędzia, elektronarzędzia, odzież roboczą, rękawice, czyściwa i wiele innych produktów sprawdzonych, renomowanych firm i marek;
  • dostawę, odbiór i serwis produktów MRO – w ramach nowatorskiej, proekologicznej usługi Narzędziownia24h zapewniamy stały dostęp do narzędzi ręcznych i skrawających czołowych producentów wraz z opcją regeneracji albo odzyskiwania surowców ze zwracanych przedmiotów.

Zagwarantuj działowi produkcji ciągłość dostaw i wygeneruj oszczędności na poziomie nawet 55%. Zachęcamy do kontaktu z oddziałem w Lublinie.

Automaty wydające Lublin

Nasze automaty wydające w Lublinie i okolicznych miejscowościach:

  • 20-270 Lublin, ul. Braci Krausse 4*
  • 20-479 Lublin, ul. Ciepłownicza 6*
  • 20-276 Lublin, ul. Wacława Moritza 3*

*Lokalizacja automatycznych magazynów

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Napisz do nas lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem!

Prześlij nam Twoje imię oraz numer telefonu – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację. To doskonała okazja do wyrażenia potrzeb oraz nakreślenia celów, które mają spełnić automaty vendingowe.