telefon kalkulator

AUTOMATY WYDAJĄCE – ODDZIAŁ POZNAŃ

Automaty wydające dostosowane do Państwa potrzeb

Zapraszamy do kontaktu z nami – porozmawiajmy na temat automatów vendingowych w Państwa firmie. Wypełnij formularz, zostaw swoje imię i numer telefonu – zadzwonimy!


ODDZIAŁ POZNAŃ

AUTOMATY VENDINGOWE

Jesteśmy Bogmar BB – spółką z Bielska-Białej, która specjalizuje się od ponad 35 lat w dystrybucji artykułów PPE i MRO za pomocą automatów wydających. Wszystkie oferowane przez nas przemysłowe automaty BHP są niezawodne, bezpieczne i energooszczędne. Co więcej, cechują się elastyczną konstrukcją, którą można łatwo dopasować do potrzeb – także na późniejszych etapach eksploatacji. Zapewniamy nieprzerwany serwis zainstalowanych automatów.

Współpracujemy z przedsiębiorcami z całego woj. wielkopolskiego w zakresie wynajmu nowoczesnych automatów vendingowych i ich bieżącego zaopatrywania w artykuły BHP, narzędzia ręczne i elektronarzędzia, odzież roboczą i rękawice oraz inne, potrzebne do pracy produkty. Oddział firmy Bogmar w Poznaniu funkcjonuje od 2014 roku.

Poznań – automaty wydające i usługi rozszerzające ich działanie

Zaprojektowaliśmy Usługi24h, poprzez które zapewniamy Klientom kompleksową, całodobową, zindywidualizowaną obsługę. To szeroka gama rozwiązań, z których korzystać można łącznie lub niezależnie. W zależności do potrzeb i oczekiwań, możemy m.in.:

  • zainstalować automaty wydające w Twojej firmie. Oferujemy ich sprzedaż lub najem. Automaty vendingowe gwarantują stałą dostępność niezbędnych do pracy produktów,
  • kontrolować zapasy i regularnie dostarczać potrzebne produkty do automatów (w tym również odzież, rękawice, czyściwa i narzędzia) – lokalni rezydenci Bogmar pracują przez 24h/7, aby w automatach u Klientów nigdy niczego nie zabrakło;
  • monitorować, uzupełniać i odbierać narzędzia ręczne i skrawające, które nadają się do ponownego użycia – w ramach nowoczesnej usługi abonamentowej,
  • dostosować automat vendingowy do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa,

W naszym zasięgu jest nie tylko Poznań, ale również miasta ościenne, jak Suchy Las, Luboń, Kostrzyn czy Tarnowo Górne! Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy udzielą Państwu więcej informacji!

Automaty wydające Poznań

Gdzie znajdziecie automaty wydające w Poznaniu i okolicznych miastach?

  • 61-016 Poznań, ul. Gdyńska 31/33*
  • 61-017 Poznań, ul. Bałtycka 51*
  • 61-021 Poznań, ul. Gnieźnieńska 32*

*Lokalizacja automatycznych magazynów

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Napisz do nas lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem!

Prześlij nam Twoje imię oraz numer telefonu – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację. To doskonała okazja do wyrażenia potrzeb oraz nakreślenia celów, które mają spełnić automaty vendingowe.