telefon kalkulator

AUTOMATY WYDAJĄCE – ODDZIAŁ RZESZÓW

Automaty wydające dostosowane do Państwa potrzeb

Zapraszamy do kontaktu z nami – porozmawiajmy na temat automatów vendingowych w Państwa firmie. Wypełnij formularz, zostaw swoje imię i numer telefonu – zadzwonimy!


ODDZIAŁ RZESZÓW

AUTOMATY VENDINGOWE

Od wielu lat dostarczamy produkty, urządzenia i usługi z zakresu BHP. Każdego dnia z naszych rozwiązań korzystają pracownicy z polskich i europejskich fabryk. Działamy w całym kraju, natomiast na Podkarpaciu jesteśmy dostępni od 2020 roku.

Filarem naszej oferty jest usługa Automaty24h, która polega na sprzedaży lub wynajmie wielofunkcyjnych automatów wydających. To nowoczesne, energooszczędne przemysłowe maszyny BHP, które oferują maksymalne pojemności w kompaktowych rozmiarach. Pozwalają na pełną automatyzację dystrybucji artykułów PPE, narzędzi MRO i wszelkich innych produktów używanych w zakładzie pracy. W całej Polsce zainstalowaliśmy dotąd kilkaset przemysłowych szaf vendingowych.

Proponujemy także usługę Magazyn24h – w niej nasi mobilni magazynierzy przez całą dobę monitorują zapasy w szafach BHP i na bieżąco uzupełniać kończące się artykuły, aby Twoim pracownikom nigdy nie zabrakło potrzebnych do pracy narzędzi. Uzupełniane produkty będą pobierane z lokalnego magazynu w Rzeszowie – zasilanego z magazynu centralnego w Bielsku-Białej. Możesz także liczyć na przeszkolenie personelu z obsługi automatów vendingowych i systemu IDS oraz na profesjonalną opiekę serwisową.

Rzeszów – automaty wydające, które zapewniają korzyści

Współpraca z nami może mieć formę w pełni kompleksowej obsługi i całodobowej opieki. Z przyjemnością zajmiemy się monitorowaniem i zaopatrywaniem zainstalowanych w Twojej firmie automatów w niezbędne produkty. Rozpocznij współpracę i zagwarantuj swojej firmie:

  • ciągłość dostaw w działach produkcji – artykuły niezbędne do pracy będą czekać na pracowników w przemysłowych automatach vendingowych,
  • oszczędności na poziomie nawet 55%,
  • niezależność od deficytów kadrowych – nasze rozwiązania, takie jak automaty BHP i zaopatrywanie magazynu w produkty BHP/MRO wspierają pracę Twojej firmy, niezależnie od liczebności pracowników.

Nasz lokalny oddział zapewnia obsługę Klientów z całego woj. podkarpackiego: z Rzeszowa, Jasionki, Ropczyc, Strzyżowa, Sokołowa Małopolskiego, Leżajska oraz wielu innych okolicznych miejscowości.

Automaty wydające Rzeszów

Gdzie znajdziecie nasze automaty wydające w Rzeszowie i pobliskich miejscowościach?

  • 35-321 Rzeszów, ul. Morawskiego 26*
  • 36-100 Kolbuszowa Dolna, ul. Wiejska 29*
  • 36-002 Jasionka, Jasionka 954*

*Lokalizacja automatycznych magazynów

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Napisz do nas lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem!

Prześlij nam Twoje imię oraz numer telefonu – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację. To doskonała okazja do wyrażenia potrzeb oraz nakreślenia celów, które mają spełnić automaty vendingowe.