telefon kalkulator

AUTOMATY WYDAJĄCE – ODDZIAŁ WARSZAWA

Automaty wydające dostosowane do Państwa potrzeb

Zapraszamy do kontaktu z nami – porozmawiajmy na temat automatów vendingowych w Państwa firmie. Wypełnij formularz, zostaw swoje imię i numer telefonu – zadzwonimy!


ODDZIAŁ WARSZAWA

AUTOMATY VENDINGOWE

Bogmar BB – jesteśmy polską firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem w dostarczaniu produktów i usług z zakresu BHP. Nasze rozwiązania codziennie trafiają do tysięcy pracowników, gwarantując ciągłość dostaw i generując oszczędności na poziomie nawet 55%!

Proponujemy automaty wydające, które umożliwiają całodobową dystrybucję produktów używanych przez pracowników. Jest energooszczędny, bezpieczny i łatwo konfigurowalny. Do tej pory wdrożyliśmy setki nowoczesnych maszyn vendingowych na terenie całej Polski. W województwie mazowieckim aktywnie działamy od 2012 roku. Warszawa – oferujemy automaty vendingowe na wynajem wraz z usługą ich całodobowego monitorowania oraz uzupełniania w artykuły BHP, narzędzia lub inne produkty – zgodnie z życzeniem.

Zapewniamy także serwis zainstalowanych przemysłowych szaf vendingowych, szkolenie z ich obsługi oraz szereg dodatkowych rozwiązań, które usprawniają pracę Twojego przedsiębiorstwa.

Automaty wydające – Warszawa. Co wyróżnia naszą ofertę?

Nasze Usługi24h to bogata gama rozwiązań, które można łączyć ze sobą. Prowadzimy także sklep internetowy Hurtownia24h z szerokim asortymentem artykułów PPE i MRO różnych marek. Proponujemy także usługę profesjonalnego doradztwa, w którym określimy optymalne wykorzystanie dostępnych rozwiązań. Automaty przemysłowe BHP z naszego katalogu wyróżniają się:

  • całodobowym dostępem do produktów BHP, bez względu na porę dnia i godzinę,
  • możliwością indywidualnej personalizacji ze względu na potrzeby przedsiębiorstwa,
  • monitoring zapasów 24h/7, realizowany przez naszych lokalnych magazynierów, którzy dbają, żeby w przemysłowych automatach vendingowych niczego nie brakowało;
  • serwis zainstalowanych automatów wydających i wsparcie techniczne,
  • bieżące zaopatrywanie maszyn vendingowych oraz rental odzieży, rękawic, czyściw i narzędzi.

Współpracujemy z przedsiębiorcami z Warszawy oraz licznych miast ościennych: Pruszkowa, Łomianek, Ząbków, Mińska Mazowieckiego, Piaseczna, Wołomina i wielu innych. W Warszawie posiadamy magazyn lokalny zasilany z magazynu centralnego w Bielsku-Białej oraz mobilnych magazynierów, którzy stale monitorują stany magazynowe i dbają o pełne automaty w zakładach Klientów. Zapraszamy do współpracy!

Automaty wydające Warszawa

Gdzie znajdziecie automaty wydające w Warszawie i okolicznych miastach?

  • 02-981 Warszawa, ul. Zawodzie 5*
  • 03-163 Warszawa, ul. Klasyków 36*
  • 05-800 Pruszków, ul. Groblowa 10*

*Lokalizacje automatycznych magazynów

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Napisz do nas lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem!

Prześlij nam Twoje imię oraz numer telefonu – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację. To doskonała okazja do wyrażenia potrzeb oraz nakreślenia celów, które mają spełnić automaty vendingowe.