telefon kalkulator

AUTOMATY WYDAJĄCE – ODDZIAŁ WROCŁAW

Automaty wydające dostosowane do Państwa potrzeb

Zapraszamy do kontaktu z nami – porozmawiajmy na temat automatów vendingowych w Państwa firmie. Wypełnij formularz, zostaw swoje imię i numer telefonu – zadzwonimy!


ODDZIAŁ WROCŁAW

AUTOMATY VENDINGOWE

Jesteśmy dostawcą nowoczesnych produktów i usług z obszaru BHP. Oferujemy innowacyjne automaty wydające, zaprojektowane przez polską firmę ASD Systems. Posiadamy ponad 30 lat doświadczenia jako producent i dystrybutor. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej, jednak posiadamy oddziały w całej Polsce – od 2019 roku na naszej liście znajduje się także Wrocław.

Automaty vendingowe zainstalowaliśmy w ponad 400 miejscach znajdujących się w różnych regionach Polski. Dzięki utworzonemu oddziałowi z lokalnym magazynem we Wrocławiu, zapewniamy najwyższy poziom obsługi Klientom z całego województwa dolnośląskiego. Dostarczane artykuły mobilni magazynierzy pobierają właśnie z lokalnego magazynu (a nie z centralnego), co znacząco skraca czasy dostaw.

Lokalny rezydent zadba o to, by automaty BHP zainstalowane w Twojej firmie były zawsze pełne. Dzięki temu zautomatyzujesz dystrybucję produktów, zapewnisz pracownikom całodobowy dostęp do potrzebnych artykułów i narzędzi oraz uniezależnisz wydania od godzin pracy firmowego magazynu.

Wrocław. Automaty vendingowe z kompleksowymi usługami

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

  • wynajem automatów vendingowych wraz z przeszkoleniem personelu i kadry zarządzającej z obsługi maszyn i oprogramowania IDS – nasze automaty BHP są wyjątkowo intuicyjne w obsłudze;
  • zaopatrywanie zainstalowanych szaf vendingowych w artykuły BHP, narzędzia oraz/lub inne, potrzebne produkty o różnych gabarytach;
  • monitoring zapasów 24h/7, realizowany przez naszych lokalnych magazynierów, którzy dbają, żeby w przemysłowych automatach vendingowych niczego nie brakowało;
  • wynajem i serwis produktów BHP, np. elektronarzędzi, odzieży roboczej i ochronnej, rękawic czy czyściw;
  • produkcję i zdobienie odzieży dowolnego typu we własnych szwalniach w ramach usługi Szycie24h.
  • serwis zainstalowanych automatów wydających i wsparcie techniczne.

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców z Wrocławia i okolic, m.in. z Trzebnicy, Wiszni Małej, Oławy, Radwanic, Bielan Wrocławskich czy Długołęki.

Automaty wydające Wrocław

Gdzie znajdziecie automaty wydające we Wrocławiu i okolicznych miastach?

  • 49-306 Brzeg, ul Grobli 13*
  • 58-306 Wałbrzych, ul. Stacyjna 16*
  • 53-503 Wrocław, ul. Grabiszyńska 51*

*Lokalizacja automatycznych magazynów

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Napisz do nas lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem!

Prześlij nam Twoje imię oraz numer telefonu – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację. To doskonała okazja do wyrażenia potrzeb oraz nakreślenia celów, które mają spełnić automaty vendingowe.