telefon kalkulator

Marka W24h i automaty wydające na Industry Days w Budapeszcie

Marka W24h i automaty wydające na Industry Days w Budapeszcie

W dn. 19-22 października 2020 spotkacie nas w HUNGEXPO Budapest Congress and Exhibition Centre (Węgry), gdzie odbywają się Industry Days – międzynarodowe targi urządzeń przemysłowych i automatyki.

Zapraszamy na stoisko 310G w hali A, gdzie wspierać będziemy naszego strategicznego partnera i producenta oferowanych automatów vendingowych – firmę ASD Systems. Pokażemy, że (nie tylko) w okresie pandemii warto sięgać po innowacyjne rozwiązania i automatyzować dystrybucję, by uniezależnić produkcję od deficytów kadrowych oraz zwiększyć bezpieczeństwo i wydajność pracowników.

Na stoisku będzie można przetestować najbardziej zaawansowane maszyny ASD Systems:

  • Automat D810 PRO (z dotykowym ekranem), który oferuje rekordową pojemność w kompaktowych wymiarach;
  • Automat L40 PRO (z dotykowym ekranem), który służy do wydawania produktów o dużych gabarytach;
  • Terminal magazynowy T10 do wirtualizacji przestrzeni magazynowej, który znacząco ułatwia zarządzanie nawet bardzo dużym magazynem.

Opowiemy Wam o usłudze Magazyn24h, bazującej na maszynach wydających ASD Systems oraz zaprezentujemy rękawice W24h – naszej marki własnej, którą dynamicznie rozwijamy.

Industry Days to miejsce spotkań producentów i dystrybutorów z różnych sektorów przemysłu, z kilkunastu krajów świata. W ubiegłym roku imprezę odwiedziło ponad 12 000 gości, a innowacje dla przemysłu zaprezentowało 315 wystawców – rynkowych liderów, globalnych marek oraz firm z segmentu MŚP. W tym roku, w związku z panującą pandemią, organizatorzy deklarują wzmożone środki epidemiologiczne.

Do zobaczenia na Industry Days! Szczegóły dostępne są na oficjalnej stronie wydarzenia: https://iparnapjai.hu/en/.