telefon kalkulator

Nasze rozwiązania na STOM-TOOL 22-24.09.2020

Nasze rozwiązania na STOM-TOOL 22-24.09.2020

Podczas XIII Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL w Kielcach, odwiedzający poznają w praktyce nasze flagowe maszyny oraz produkty rozwijanej marki własnej – W24h. Towarzyszyć nam będzie firma ASD Systems, producent automatów vendingowych.

W dn. 22-24 września spotkacie nas w Kielcach podczas Targów STOM-TOOL, będących częścią cyklu imprez „Przemysłowa Wiosna”. Targi STOM-TOOL to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Impreza dedykowana jest narzędziom i maszynom CNC do obróbki metali. 3-dniowe wydarzenie stanowi doskonałą okazję do nawiązania obiecujących kontaktów handlowych z wieloma producentami i osobami decyzyjnymi z firm technicznych z około 30 krajów świata. Dlatego do Kielc zabieramy w tym roku jeszcze więcej naszych urządzeń:

  • 4 automaty wydające (modele: D1080 Pro, D810 Basic, L40 OEM i L40 Pro)
  • Terminal T10 do wirtualizacji (dokładnego odwzorowania) magazynu

Targi STOM-TOOL będą także szansą do zaprezentowania odwiedzającym rękawic naszej marki własnej W24h. Zapraszamy na stoisko D-16, gdzie wspierać nas będzie nasz partner i producent oferowanych automatów – firma ASD Systems z Bielska-Białej. Niech o naszych rozwiązaniach dowie się cały świat!
Więcej o targach można dowiedzieć się na stronie: www.targikielce.pl/stom-tool.