telefon kalkulator

Nowe uruchomienie automatu w Studzienicach k/Pszczyny

W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy nasz nowy projekt w miejscowości Studzienice koło Pszczyny. Wraz z automatem bębnowym D1080 służącego do dystrybucji produktów klient otrzymał dostęp do naszego nowego produktu – wrzutni C200

Wrzutnia C200 przenosi kontrolę nad zarządzaniem dystrybucją produktów na wyższy poziom. Jest urządzeniem pomocniczym typu OEM. Współpracuje z automatami wyposażonymi w panel użytkownika typu MASTER. Może przyjąć produkty dowolnego typu o ogólnej pojemności do 120 litrów. Intuicyjne zarządzanie Wrzutnią C200 zapewnia panel użytkownika zainstalowany w automacie głównym typu MASTER, który steruje wrzutnią.
Automatyczne otwarcie klapy załadunkowej sprawia, że korzystanie z urządzenia jest intuicyjne. Zastosowane rozwiązanie powoduje, że wykonanie zwrotu jest przyjazne dla użytkownika. Każdy użytkownik dokładnie zna moment, w którym może wykonać zwrot.
System wideo oparty o kamerę wewnętrzną umożliwia dokładną rejestrację zwracanych produktów i działa niezależnie.
Dzięki opcji „Zwróć produkt, aby pobrać nowy”, wrzutnia gwarantuje 100% kontrolę nad wydaniami i zwrotami. Automat nie wyda produktu, jeśli pracownik nie odda zużytego.
W środku urządzenia znajduje się pojemnik, umożliwiamy w sposób szybki, łatwy oraz ergonomiczny zbiorcze odbieranie zużytych produktów, które to łatwo można przekazać do utylizacji lub regeneracji. Nie będą one pozostawiane przez pracowników na terenie zakładu czy wyrzucane.
Każdy automat typu MASTER pozwala na podłączenie aż 14 automatów wrzutowych.