telefon kalkulator

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE ZDOBIENIA

Termotransfer – folie flex i flock

Termotransfer to sprawdzona, popularna metoda. Folie termotransferowe flock i flex idealnie nadają się do wykonywania prostych, niecieniowanych nadruków na odzieży, np. napisów. Sprawdzają się przy jednostkowych zamówieniach i ograniczonym budżecie. Wycięte z folii kształty zostają szybko i trwale wprasowane (wgrzane) w tkaniny za pomocą prasy termicznej. Termotransfer flex i flock znajduje zastosowanie przy zdobieniu odzieży i dodatków o różnorodnym składzie materiałowym. Wyjątek stanowią ubrania polarowe.

Haft komputerowy

Haft komputerowy zapewnia najtrwalszy i najatrakcyjniejszy wizualnie efekt spośród stosowanych technologii personalizacji odzieży. To rozwiązanie dedykowane najbardziej wymagającym klientom, przykładającym priorytetową wagę do wizerunku. Dzięki nowoczesnej maszynie haftującej i specjalistycznemu oprogramowaniu, możemy z maksymalną precyzją przenieść dowolny projekt na każdy rodzaj odzieży – niezależnie od składu materiałowego, ilości kolorów, skomplikowania wzoru itd. Haft realizujemy zarówno dla zamówień hurtowych, jak i jednostkowych.

Sitodruk

Sitodruk jest jedną z najpopularniejszych metod znakowania odzieży. Nadruk wykonuje się za pomocą specjalnych farb i naświetlonych sit. Do wyboru pozostaje szeroka gama farb klasycznych i dających różnorodne efekty. Sitodruk zapewnia bardzo wysoką trwałość zdobień. Technologia ta idealnie sprawdza się zarówno przy materiałach naturalnych, jak i syntetycznych. Sitodruk polecamy przy większych zamówieniach – na co najmniej kilkadziesiąt, a najlepiej kilkaset sztuk, ponieważ cena w dużej mierze uzależniona jest od nakładu.

Technologię zdobienia każdorazowo dopasowujemy do rodzaju materiału, specyfiki projektu oraz wielkości zamówienia, aby zapewnić najkorzystniejszy dla klienta stosunek jakości nadruku/haftu do ceny.