telefon kalkulator

O NAS

BOGMAR BB – PONAD 30 LAT HISTORII

POZNAJ NAS!

Od ponad 30 lat dostarczamy produkty i usługi z zakresu BHP oraz doradzamy przy wdrażaniu optymalnych rozwiązań. Nasze artykuły codziennie trafiają do tysięcy pracowników z Polski i całej Europy, gwarantując ciągłość dostaw w działach produkcji oraz oszczędności na poziomie nawet 55%.

Naszym klientom zapewniamy kompleksową, całodobową obsługę: od zainstalowania automatów wydających na terenie firmy, przez monitoring zapasów i regularne dostawy potrzebnych produktów, po rental odzieży, rękawic, czyściw i narzędzi. Nasze Usługi24h to szeroka gama rozwiązań, z których korzystać można łącznie lub niezależnie.

Jakie były nasze początki?

Historia Bogmar rozpoczyna się w 1988 roku w Bielsku-Białej. Byliśmy wówczas małą, rodzinną firmą, która rozpoczęła produkcję odzieży roboczej i rękawic. Przez kolejne lata zdobywaliśmy doświadczenie i uważnie obserwowaliśmy, jak zmieniają się potrzeby i problemy przedsiębiorstw. Naturalną reakcją stało się rozszerzenie oferty o produkcję i dystrybucję środków ochrony pracy. Obecnie dysponujemy nowoczesnym budynkiem, przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Przełomowym momentem w historii naszej firmy było uruchomienie w 2012 roku innowacyjnej usługi Magazyn24h, polegającej na stałym monitorowaniu i uzupełnianiu środków ochrony pracy w automatach vendingowych, rozmieszczonych w fabrykach klientów. Od 2021 roku usługa ma formę abonamentową. Bezustannie poszerzamy ofertę o nowe rozwiązania.

Zaufało nam wiele znanych, krajowych i zagranicznych firm, szczególnie z branży AGD, automotive, FMCG, budowlanej, wydobywczej i transportowej.

1988

Nasza historia rozpoczyna się w grudniu 1988. Założycielka obecnego Bogmar BB – Bogusława Bryczek rozpoczyna działalność firmy od produkcji odzieży roboczej i rękawic tego samego przeznaczenia.

1993

Zyskaliśmy status zakładu pracy chronionej, będąc wówczas jedną z pierwszych firm w regionie. Aktualnie nie jesteśmy przedsiębiorstwem o takim statusie prawnym.

1995

Od początku naszego funkcjonowania, zwracaliśmy szczególną uwagę na potrzeby i problemy przedsiębiorstw. W tym roku rozszerzyliśmy ofertę o artykuły BHP

1998

Był to świetny okres, podczas którego nie spoczęliśmy na laurach. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa spowodował, że w tym roku pracowało u nas ponad 230 osób.

2001

Nasze wyroby zostały docenione przez Wojsko Polskie. W tym roku rozpoczęliśmy produkcję odzieży i rękawic, które dostosowaliśmy do potrzeb żołnierzy.

2006

Zostaliśmy bezpośrednim importerem produktów z Azji – znacząco to skróciło łańcuch dostaw.

2007

Od tego roku możecie nas znaleźć także online!

2008

W trosce o jakość naszych wyrobów, uzyskaliśmy certyfikaty ISO 9001 i AQAP. Od tej pory doskonalimy je w celu utrzymywania najlepszych standardów.

2010

Wychodzimy poza Bielsko-Białą – otwieramy pierwszy oddział w Zabrzu, dzięki czemu klienci z woj. śląskiego mają możliwość dostępu do wyrobów i artykułów najwyższej klasy.

2012

Jest to przełomowy rok dla naszej firmy – wprowadziliśmy do stałej oferty innowacyjne automaty vendingowe, które z usługą Magazyn24h stały się prawdziwym „game changerem”.

2013

W naszej ofercie pojawiają się produkty techniczne. Od tej pory możecie zaopatrzyć się u nas w kleje, lakiery, materiały ścierne i nie tylko!

2014

Kolejny kamień milowy w naszej historii – to właśnie wtedy wybudowaliśmy nowy zakład produkcyjny, w którym położyliśmy nacisk na innowację.

2015

Zostaliśmy docenieni przez Regionalną Izbę Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej. Wyróżniono nas w kategorii „Firma Rodzinna”, która podkreśla, że udanie kontynuujemy działalność poprzez współpracę pokoleń, osiągając przy tym sukces.

2017

Jest to moment, w którym nasza ciężka praca przynosi wymierne efekty. Do tego roku zainstalowaliśmy ponad 200 automatów wydających w Polsce!

2020

Ten rok, mimo trudności związanych z pandemią, był dla nas udany – otworzyliśmy sklep internetowy Hurtownia24h.

2021

Usługa Magazyn24h zyskuje formę abonamentową, która umożliwia elastyczne dopasowanie do potrzeb Klienta.

2021

Pod koniec roku zainstalowaliśmy 500 automat wydający dla naszego klienta z branży automotive.

2024

Rozbudowujemy magazyn, dzięki czemu zwiększamy naszą przepustowość – pojawiające się ograniczenia znikają w mgnieniu oka.

USŁUGI24H – REWOLUCJA W ZARZĄDZANIU PRODUKTAMI

Z myślą o klientach oczekujących rzeczywiście kompleksowego podejścia i całodobowej opieki, zaprojektowaliśmy Usługi24h. Oferujemy szereg nowatorskich rozwiązań, stanowiących odpowiedź na zróżnicowane problemy i potrzeby związane z zarządzaniem artykułami BHP (i nie tylko) w firmach.

ZAKUP LUB WYNAJEM WIELOFUNKCYJNEGO AUTOMATU LUB SZAFY WYDAJĄCEJ ARTYKUŁY BHP

ZAOPATRYWANIE I UZUPEŁNIANIE PRODUKTÓW BHP W AUTOMATACH VENDINGOWYCH

WYPOŻYCZANIE PRODUKTÓW, TAKICH JAK: RĘKAWICE ROBOCZE, ODZIEŻ ROBOCZA, ELEKTRONARZĘDZIA, CZYŚCIWA

MONITORING, UZUPEŁNIANIE, ZWRACANIE PRODUKTÓW PONOWNEGO UŻYTKU DO AUTOMATU WYDAJĄCEGO

NOWOCZESNY SKLEP INTERNETOWY Z ARTYKUŁAMI PPE I MRO OD WIELU RENOMOWANYCH MAREK

PROFESJONALNE SZYCIE RĘKAWIC I ODZIEŻY ROBOCZEJ, ODZIEŻ MUNDUROWĄ I ARTYKUŁÓW REKLAMOWYCH

Usługi24h to gwarancja stałej dostępności używanych przez pracowników produktów, pełna kontrola wydań, minimalizacja kosztów logistycznych, brak stoków magazynowych oraz dbałość o środowisko, dzięki redukcji generowanych odpadów.

JAKOŚĆ

W trosce o najwyższą jakość usług wdrożyliśmy systemy ISO 9001 oraz AQAP 2110Pobierz potwierdzenie certyfikatów. Niezawodność naszych wyrobów potwierdzają również inne certyfikaty: dla ubrań BEST i MULTIPROTEKTOR, a dla rękawic – RDWOINA i RLICO. Zapoznaj się z naszymi referencjami.

NIEZALEŻNOŚĆ

Własne szwalnie produkcyjne rozmieszczone w kilku miejscach w Polsce.

Własna pralnia działająca zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Własne marki produktów BHP oraz współpraca z czołowymi dystrybutorami.