telefon kalkulator

PRANIE RĘKAWIC

Pranie rękawic

Oferujemy profesjonalne pranie i czyszczenie rękawic. Poprzez indywidualnie dobrane środki i zabiegi przywracamy rękawicom ich pierwotną estetykę i neutralny zapach. Stosowane metody nie wpływają na właściwości użytkowe materiałów. Większość renomowanych producentów rękawic roboczych dopuszcza ich kilkukrotne pranie w profesjonalnych warunkach. Nasza pralnia działa zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Usługa prania rękawic stanowi doskonałe uzupełnienie usługi abonamentowej Magazyn24h, ponieważ pozwala jeszcze bardziej obniżyć koszty zużycia środków BHP. Nasi pracownicy odbierają wykorzystane rękawice i zawożą je do pralni, a następnie czyste umieszczają w automacie vendingowym. Na życzenie zapewniamy pranie zarękawków i innych środków ochrony, które zgodnie z zaleceniami producenta nadają się do prania.

Dlaczego warto?

  • Pranie profesjonalne z użyciem certyfikowanej chemii – bezpiecznej dla tekstyliów i skóry
  • Eliminacja kosztów związanych z zakupem nowych rękawic i utylizacją starych
  • Rozwiązanie proekologiczne – mniej generowanych odpadów
  • Osobne pranie rękawic pochodzących z różnych fabryk
  • Testowanie każdej pary czystych rękawic przed opuszczeniem pralni

Wypełnij nasz formularz, aby dowiedzieć się więcej!

Prześlij nam Twoje imię oraz numer telefonu – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację. To doskonała okazja do wyrażenia potrzeb oraz nakreślenia celów, które mają spełnić automaty vendingowe.