telefon kalkulator

Razem z ASD Systems jedziemy do Madrytu na targi SICUR 25–28 lutego 2020

Razem z ASD Systems jedziemy do Madrytu na targi SICUR 25–28 lutego 2020

W dn. 25–28 lutego spotkacie nas w Madrycie na Międzynarodowych Targach Bezpieczeństwa i Ochrony SICUR. Będziemy gościem na stoisku 1C04 firmy ASD Systems – polskiego producenta automatów vendingowych.

Targi SICUR organizowane są w Hiszpanii co 2 lata. Stanowią platformę spotkań przedsiębiorstw, stowarzyszeń i ekspertów z całego świata, zainteresowanych tematyką ochrony elektronicznej i fizycznej, bezpieczeństwa osobistego i cyfrowego, ochrony ppoż., zarządzania sytuacjami kryzysowymi oraz bezpieczeństwa pracy. To obowiązkowa impreza dla każdej, liczącej się na europejskim rynku marki z branży ochrony, obrony lub bezpieczeństwa.

Jednym z kluczowych obszarów tematycznych targów SICUR jest bezpieczeństwo pracy – problem szczególnie nam bliski. Od przeszło 30 lat zaopatrujemy w produkty BHP polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa. Dzięki współpracy z ASD Systems, możemy zaoferować również innowacyjne, kompleksowe rozwiązania z zakresu monitorowania i wydawania środków ochrony pracy.

Podczas targów SICUR będziemy analizować przedstawione wyzwania i zagrożenia oraz indywidualnie dobierać rozwiązania, gwarantujące wydajność, komfort i bezpieczeństwo pracy. Zaprezentujemy naszą ofertę środków BHP oraz będziemy aktywnie wspierać firmę ASD Systems w promocji:

  • Automatu D810 – samoobsługowej, kompaktowej maszyny o imponującej pojemności, mogącej wydawać nawet 810 rożnych produktów;
  • Automatu L40 – wielofunkcyjnej maszyny, zaprojektowanej z myślą o wydawaniu do 40 różnych produktów wielkogabarytowych.

Zapraszamy na stoisko 1C04, gdzie czekać na Was będą:

  • Artur Mycek – Business Development Manager ASD Systems, kierownik stoiska
  • Maciej Dudys – Prezes Zarządu ASD Systems i Dyrektor Zarządzający Bogmar

Dla profesjonalistów z branży wstęp jest bezpłatny (po wcześniejszej rejestracji). Więcej informacji o targach SICUR 2020 można znaleźć na: www.ifema.es/sicur.