telefon kalkulator

RENTAL ODZIEŻY ROBOCZEJ I OCHRONNEJ

Usługa rentalu gwarantuje niezmienną jakość i estetykę wynajmowanych tekstyliów przez cały okres obowiązywania umowy. Daje poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji z noszenia odzieży w idealnym stanie technicznym i wizualnym. Pozwala też uniknąć wysokiego, jednorazowego kosztu zakupu tekstyliów.

Wybierając rental optymalizujesz koszty i przenosisz na naszą firmę większość obowiązków związanych z dostarczaniem i konserwacją ubrań ochronnych. Każdy model odzieży i rodzaj tkaniny zatwierdzasz w formie pisemnej. Odzież można łatwo zidentyfikować, dzięki elektronicznemu systemowi ewidencji (chip) oraz wszytej metce. Elektroniczna ewidencja daje wgląd w historię prań, napraw i wymian każdej sztuki odzieży – począwszy od momentu dostawy. Umożliwia także
łatwe i szybkie przygotowanie dokumentów na potrzeby ewentualnej kontroli.

W trosce o najwyższe standardy czystości i higieny transportu, kierowcy dostarczający i odbierający odzież posiadają aktualne książeczki zdrowia. Poszczególne typy odzieży i bielizny przewożone są osobno, zgodnie z wymaganiami higieniczno-sanitarnymi.

Jak to działa?

 1. Badamy zapotrzebowanie Twojej firmy na odzież roboczą i ochronną. Bierzemy pod uwagę specyfikę procesów produkcji i wymagania poszczególnych stanowisk pracy.
 2. Podpisujemy umowę.
 3. Personalizujemy odzież. Każdy egzemplarz posiada chip i metkę oraz zostaje opatrzony znakami firmowymi. Dzięki temu odzież komunikuje przynależność do firmy, chroni indywidualność oraz jest bezproblemowa w identyfikacji.
 4. Dostarczamy zamówioną odzież do Twojej firmy, a następnie dbamy o regularną wymianę brudnych tekstyliów na czyste.
 5. Zapewniamy profesjonalne pranie i czyszczenie brudnej odzieży, dbając o wydajność i bezpieczeństwo procesu – dla człowieka i środowiska naturalnego.
 6. Pracownicy Działu Kontroli Jakości firmy BOGMAR dokonują przeglądu odbieranej odzieży pod kątem ewentualnych uszkodzeń. Naprawy realizujemy we własnej szwalni – na bieżąco, w terminie nie dłuższym niż 1 tydzień. W przypadku dużych zniszczeń, wymieniamy odzież na nową.

Dlaczego warto?

 • Pewność zawsze nieskazitelnie czystych i estetycznych ubrań
 • Gwarancja stałej dostępności potrzebnej odzieży roboczej i ochronnej
 • Różne systemy przechowywania ubrań do wyboru
 • Brak ryzyka zaginięcia tekstyliów w transporcie lub praniu
 • Pełna kontrola cyklu życia każdego egzemplarza
 • Kompleksowa obsługa – dostawa, odbiór, czyszczenie, serwis
 • Bezproblemowa identyfikacja ubrań

Wypełnij nasz formularz, aby dowiedzieć się więcej!

Prześlij nam Twoje imię oraz numer telefonu – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację. To doskonała okazja do wyrażenia potrzeb oraz nakreślenia celów, które mają spełnić automaty vendingowe.