telefon kalkulator

USŁUGI24H

KOMPLEKSOWE WSPARCIE TWOJEGO
PRZEDSIĘBIORSTWA

USŁUGI24H

Bogmar BB doskonale wiemy, że w prowadzeniu biznesu każdy detal ma ogromne znaczenie. Dlatego przygotowaliśmy kompleksowe wsparcie każdego przedsiębiorcy – pakiet Usługi24h. Wśród nich znajdą Państwo sześć rozwiązań, które optymalizują działanie firmy. Można je łączyć, osiągając przy tym efekt synergii.

Automaty24h

Automaty24h możesz zakupić lub wynająć automat vendingowy od Bogmar BB. Zakres usługi nie obejmuje zaopatrywanie urządzeń w produkty MRO i ich ewentualne uzupełnianie.

Automaty, dostępne w asortymencie naszego sklepu Bogmar, produkowane są przez renomowanego polskiego wytwórcę ASD Systems. Urządzenia te bazują na najnowszych technologiach, co sprawia, że działają szybko, a stan ich wyposażenia można stale monitorować. Ponadto, całodobowy dostęp do produktów i automatyzacja procesu ich wydawania sprawia, że nie trzeba korzystać z pomocy osób trzecich. Mając przemysłowy automat vendingowy, można zapomnieć o długim oczekiwaniu na dostawę potrzebnych w danym momencie produktów.

Automaty vendingowe dostarczamy z oprogramowaniem IDS. Umożliwia to zdalną i całodobową kontrolę nad zawartością automatów wydających. Co więcej, oprogramowanie informuje o deficytach produktów – wówczas to należy uzupełnić automat wydający BHP.

Magazyn24h

Z usługą Magazyn24h zapewnisz pracownikom całodobowy dostęp do produktów za pomocą automatów wydających. Jest to osiągane za pomocą wcześniej wspominanego oprogramowania IDS.

Z systemem operacyjnym możesz kontrolować zużycie produktów, mieć wgląd do stanu magazynu, a także otrzymywać informacje o konieczności jego załadunku, którym zajmą się nasi magazynierzy. Zadbają o to, aby takie artykuły BHP, takie jak: rękawice ochronne, okulary ochronne, zatyczki do uszu były zawsze dostępne w przemysłowym automacie BHP.

Magazyn24h jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku efektywnego ograniczenia nadmiernych wydatków na artykuły MRO/PPE. Z systemem IDS zindywidualizujesz dostęp do urządzenia w zależności od pracownika, jego funkcji i rangi.

Automaty wydające dostosowane do Państwa potrzeb

Zapraszamy do kontaktu z nami – porozmawiajmy na temat automatów vendingowych w Państwa firmie. Wypełnij formularz, zostaw swoje imię i numer telefonu – zadzwonimy!


Rental24h

Oferujemy także usługę wypożyczania produktów, takich jak: elektronarzędzia, odzież, rękawice robocze, czyściwa. Ich odbiór jest możliwy za pomocą automatów przemysłowych.

W ramach Rental24h proponujemy także opcję prania rękawic, których obieg jest kontrolowany za pomocą automatu wrzutowego BHP C240. Przed ponownym użyciem pary, sprawdzamy ich stan oraz jakość. Gwarantuje to najwyższe bezpieczeństwo przy ekologicznym rozwiązaniu!

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu z nami – porozmawiajmy na temat automatów vendingowych w Państwa firmie. Wypełnij formularz, zostaw swoje imię i numer telefonu – zadzwonimy!


Narzędziownia24h

Wydawaj i zwracaj produkty MRO! W Narzędziownia24h monitorujemy, uzupełniamy i przyjmujemy produkty nadające się do ponownego użytku. Dzięki temu Twoi pracownicy zyskują całodobowy dostęp do produktów. Usługa gwarantuje stuprocentową kontrolę nad wydaniami i zwrotami.

W naszym asortymencie posiadamy narzędzia ręczne skrawające wielu czołowych marek, takich jak: Stainwale, Beta, Wera, Wiha, Sandvik, Fanar, czy Högert. Pełną ofertę znajdziecie w naszym sklepie internetowym.

Na życzenie możemy utworzyć magazyn depozytowy dla narzędzi o dużych gabarytach. Jego obsługą w ustalonych dniach i godzinach lub na wszystkich zmianach zajmie się nasz magazynier.

Hurtownia24h

Prowadzimy także nowoczesny sklep internetowy, w którym zakupisz artykuły BHP i MRO do przemysłowych automatów vendingowych lub do magazynu konsygnacyjnego.

Hurtowni24h znajdziesz sprzęt wykorzystywany do różnych branż: od ubrań ochronnych takich jak maski i rękawice ochronne, przez chemię techniczną, po elektronarzędzia typu wiertarko-wkrętarki. Produkty, dostępne w naszej ofercie, pochodzą od renomowanych marek światowych, np. Ansell, Metabo, Knipex, czy Uvex.

Szycie24h

Bogmar BB to nie tylko dystrybucja i serwis automatów BHP – oferujemy także produkcję odzieży roboczej! W ofercie Szycie24h znajdziesz rękawice robocze, odzież roboczą wykonaną w 100% naszego autorstwa – od pierwszego szkicu do zapakowania gotowego wyrobu.

Tą specjalizacją trudnimy się od ponad 30 lat – mamy na koncie wyprodukowanie ponad miliona sztuk odzieży, co świadczy o naszym imponującym doświadczeniu w tym zakresie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na temat naszej oferty na stronie internetowej.

Wypełnij nasz formularz, aby dowiedzieć się więcej!

Prześlij nam Twoje imię oraz numer telefonu – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację. To doskonała okazja do wyrażenia potrzeb oraz nakreślenia celów, które mają spełnić automaty vendingowe.