telefon kalkulator

MAGAZYN24H

MONITOROWANIE I UZUPEŁNIANIE PRODUKTÓW W AUTOMATACH VENDINGOWYCH

MAGAZYN BHP 24H/7

Magazyn24h to usługa kompleksowego monitorowania i uzupełniania produktów w automatach rozmieszczonych w fabrykach klientów – zainstalowanych tam w ramach abonamentu. Nasze automaty vendingowe mogą wydawać wszelkiego rodzaju produkty (artykuły BHP, MRO i wiele innych), które są niezbędne do zapewnienia ciągłości dostaw w działach produkcji.

Usługę Magazyn24h świadczymy i rozwijamy nieprzerwanie od 2012. W 2021 roku wprowadziliśmy formę abonamentową. Na życzenie klienta możemy utworzyć magazyn konsygnacyjny dla dużych, gabarytowych produktów. Obsługą danego miejsca w wybranych dniach i godzinach lub na wszystkich zmianach zajmie się nasz magazynier!

Automaty wydające dostosowane do Państwa potrzeb

Zapraszamy do kontaktu z nami – porozmawiajmy na temat automatów vendingowych w Państwa firmie. Wypełnij formularz, zostaw swoje imię i numer telefonu – zadzwonimy!


Magazyn24h – jak działa nasza usługa?

 • Ustalamy produkty, jakie mają być wydawane.
 • Przeprowadzamy audyt zalecanej liczby automatów.
 • Instalujemy automaty na terenie zakładu produkcyjnego.
 • Szkolimy naszych terenowych, mobilnych magazynierów z produktów, które będą uzupełniane w automatach.
 • W celu zapewnienia gwarancji dostaw, tworzymy bufor produktów w naszym magazynie na okres 3 miesięcy. Od tego czasu nasi logistycy stale dbają o to, żeby zapas produktów znajdował się na określonym poziomie.
 • Część zamówionych towarów dostarczamy do naszych lokalnych magazynów, aby dostawy do automatów klienta były realizowane w możliwie najkrótszym czasie.
 • Nasi mobilni magazynierzy przez całą dobę monitorują i uzupełniają produkty w automatach – dla bezpieczeństwa Twojej produkcji.
 • Nie rzadziej niż co 6 miesięcy proponujemy audyty i testy poparte raportami w celu optymalizacji usługi i dalszego zmniejszania kosztów produkcji

Dlaczego warto skorzystać z naszej usługi?

 • Gwarancja wydawania produktów idealnie dopasowanych do stanowisk pracy
 • Pełna kontrola nad wydawanymi produktami
 • Całodobowy dostęp do potrzebnych produktów
 • Oszczędności na poziomie nawet 55%

Bezpłatny kalkulator opłacalności – sprawdź, jak możesz zaoszczędzić z wdrożeniem automatu vendingowego!

Przygotowaliśmy bezpłatny kalkulator opłacalności, z którym możesz samodzielnie obliczyć, ile możesz zyskać z wykorzystaniem naszych rozwiązań. Prześlij nam Twój adres e-mail oraz numer telefonu, aby otrzymać dostęp do niego!

Kalkulator opłacalności nic nie kosztuje – nie ma żadnych ukrytych kosztów!


Magazyn konsygnacyjny – pełna kontrola nad kosztami logistycznymi

Usługa magazynu konsygnacyjnego (również znanym pod nazwą depozytowego lub call-off stock) to jedna z najskuteczniejszych metod ograniczania kosztów logistycznych. Daje pełną kontrolę nad stanem magazynowym i gwarantuje bezpieczeństwo. Dodatkowo, umożliwia firmom unikanie nadmiernego gromadzenia zapasów, co z kolei przekłada się na optymalne zarządzanie dostępnością produktów. Dzięki tej usłudze przedsiębiorstwa mogą skoncentrować się na efektywnym planowaniu produkcji i obsłudze klienta.

Więcej informacji o magazynie konsygnacyjnym (depozytowym) przygotowaliśmy w poniższym artykule. Zapraszamy do zapoznania się z nim!

Wypełnij nasz formularz, aby dowiedzieć się więcej!

Prześlij nam Twoje imię oraz numer telefonu – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację. To doskonała okazja do wyrażenia potrzeb oraz nakreślenia celów, które mają spełnić automaty vendingowe.