telefon kalkulator

ZAPRASZAMY NA TARGI INNOFORM® 3-5 MARCA 2020

Zapraszamy na targi INNOFORM® 3-5 marca 2020

Początkiem marca w dniach 3-5 marca 2020 weźmiemy udział w 4. edycji Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM®, wspierając naszego Partnera – firmę ASD Systems.

Targi INNOFORM® to impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz przedsiębiorców związanych z branżą narzędziowo-przetwórczą. Stwarza doskonałe warunki do prezentacji najnowszych rozwiązań, nawiązywania kontaktów biznesów, podejmowania rozmów handlowych, a nawet finalizacji transakcji. W ubiegłorocznej edycji targów udział wzięło około 3700 gości i 360 wystawców z niemal 30 krajów świata – w tym nasza firma.

Zachęceni perfekcyjną organizacją i wieloma pozyskanymi kontaktami, w tym roku również wybieramy się do Bydgoszczy, towarzysząc naszemu Partnerowi – firmie ASD Systems, która od lat projektuje i produkuje innowacyjne automaty vendingowe.

Zapraszamy na stoisko nr 16, gdzie Adam Drabiński i Dariusz Stańczuk, menadżerowie ds. automatów wydających, zaprezentują flagowe maszyny ASD Systems:

  • Automat D810 o kompaktowych rozmiarach, oferujący rekordową pojemność,
  • Automat L40 wydający produkty o dużych gabarytach.

Podczas targów odbędzie się także premiera długo wyczekiwanego, nowatorskiego Terminala magazynowego T10 do wirtualizacji przestrzeni magazynowej, dzięki któremu zarządzanie pomieszczeniem staje się nieporównywalnie szybsze i bardziej intuicyjne. Na stoisku będzie można przetestować w/w maszyny oraz porozmawiać ze specjalistami Bogmar o Magazyn24h – usłudze całodobowego monitorowania i wydawania produktów za pomocą automatów ASD Systems.

Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji na stronie: www.innoform.exposupport.pl/visitor/register. Zaproszenie można też wydrukować i wymienić bezpłatnie na bilet wstępu podczas trwania targów. Szczegóły na: www.innoform.pl.

Liczymy na Waszą obecność. Do zobaczenia!