telefon kalkulator

SZYCIE24H

Producent odzieży roboczej

Już od ponad 30 lat szyjemy odzież, rękawice robocze, artykuły reklamowe i odzież mundurową. To najstarszy dział naszej firmy. Wyprodukowaliśmy miliony sztuk odzieży dla wszystkich kluczowych branż.

Wyspecjalizowany zakład produkcyjny

Dysponujemy nowoczesnym, rozbudowanym parkiem maszyn szwalniczych, który umożliwia produkcję dowolnego typu odzieży zarówno w ilościach hurtowych, jak i w pojedynczych egzemplarzach. Wyposażenie zakładu tworzą m.in. stębnówki i dwuigłówki, ramieniówki, podszywarki 2- i 3-igłowe, specjalistyczne maszyny typu autolap i Zyg-Zak oraz laszówki do szycia rękawic. Stawiamy wyłącznie na maszyny światowych marek, jak Juki, Siruba, Zoje i Durkopp.

Bogata gama materiałów

Możemy wyprodukować odzież z dowolnych materiałów, pochodzących od renomowanych, polskich i zagranicznych dystrybutorów, jak Klopman, Carrington, Ten Cate Protekt, York, Konekt, Biruna i Termopile. Na stanie posiadamy materiały typu Softshell, tkaniny poliestrowo-bawełniane i materiały drelichowe. Wszystkie dostępne są w bardzo szerokich zakresach gramatury – od 90 do nawet 460 g. Dzięki dostępowi do tkanin specjalnego zastosowania typu ripstop, możemy szyć specjalistyczną odzież mundurową. Produkujemy także dzianiny trudnopalne z przeznaczeniem na odzież trudnopalną, która wykorzystywana jest w Straży Pożarnej, Wojsku Polskim, spawalnictwie i przemyśle petrochemicznym. Od lat współpracujemy z tymi samymi, sprawdzonymi producentami przędz wiskozowo-aramidowych. Mamy 100% kontrolę nad procesem produkcji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tkanin.

Nowoczesne technologie zdobienia

Usługa Szycie24h obejmuje także personalizację odzieży z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii wykonywania nadruków i haftów. Zdobimy odzież produkcji własnej oraz dostarczoną przez klienta. Zanim wykonamy haft lub nadruk, przygotowujemy wizualizację i przesyłamy ją klientowi do akceptacji. Zależy nam na pełnej zgodności efektu końcowego z oczekiwaniami.

Termotransfer – flex i flock

Haft komputerowy

Sitodruk

Szybka realizacja zamówień

Nasze szwalnie produkcyjne znajdują się w kilku lokalizacjach na terenie Polski. Dlatego możemy bardzo szybko zareagować na każde zamówienie oraz zrealizować je terminowo i na najwyższym poziomie – niezależnie od jego wielkości. Zamówienia uzupełniające dla nowych pracowników realizujemy w ustalonych w umowach terminach. Często utrzymujemy stany magazynowe kontraktowej odzieży tak, aby pracownicy byli zawsze ubrani na czas.

Dlaczego warto?

  • Przeszło 30-letnie doświadczenie w produkcji odzieży roboczej, reklamowej i mundurowej
  • Możliwość wyprodukowania dowolnego typu odzieży w każdej ilości
  • Dostępność niemal wszystkich rodzajów materiałów – w tym tkanin specjalnego zastosowania
  • Szybka realizacja zamówień, dzięki szwalniom w różnych lokalizacjach w Polsce
  • Powtarzalna, najwyższa jakość wyrobów niezależnie od wielkości zamówienia